Teatri Kodu (12)

Tartu Mänguasjamuuseumi Teatri Kodu

Harrastusteater, Lasteteater | TartuAsutatud: 30.05.2010

Tartu vanalinnas kaunilt renoveeritud 18. sajandi puuhoones asuv Teatri Kodu on kogu maailmas ainulaadne muuseumist inspireeritud teater. Teatri Kodu kuulub Tartu Mänguasjamuuseumi juurde ning ammutab inspiratsiooni meie kõigi lapsepõlvest, mängudest ja mälestustest, unistustest ja fantaasiast. Teatri ... loe edasi »

Lasteteater, Sõnateater | ViljandiAsutatud: 1.02.1956

1955. aastal asutas Alice Mägi Viljandi Kultuurimaja nukunäiteringi, millest kujuneski kindla struktuuri ja näitetrupiga iseseisev nukuteater. Esimese etenduseni jõuti 1956. aasta veebruaris, mil lavastaja Alice Mägi juhendamisel mängiti I. V. Wembergeri "Kolme põrsakest". 1956.–1977. aastani oli teatri ... loe edasi »

Lasteteater, Sõnateater | JõhviAsutatud: 1.03.1988

Teater Tuuleveski on loodud 1988. aasta kevadel Kohtla-Järve Noorteteatrina, 1993. aastast kannab nime Tuuleveski. 1996. aastast tegutseb mittetulundusühinguna, mille asutajateks on teatri töötajad. Teatri esialgse koosseisu moodustasid professionaalsed näitlejad Peterburist, Riiast, Arhangelskist ja mujalt. Paljud neist on ... loe edasi »

Lasteteater, Sõnateater | TartuAsutatud: 10.04.2010

Teatribuss on väike kutseline projektiteater, mis alustas teatrimaastikul vuramist 2010. aasta kevadel. Teatribussil ei ole küll oma teatrimaja, kuid lühikese tegutsemisaja jooksul on vallutatud juba palju erinevaid mängupaiku nii Eestis kui ka kaugemal. Põhiliseks sihtrühmaks ... loe edasi »

Eesti Noorsooteater (70)

varasemate nimedega ENSV Riiklik Nukuteater, Eesti Nukuteater, Eesti Nuku- ja Noorsooteater, NUKU teater

Eesti Noorsooteater on noore vaataja teater, mis kujundab noore inimese kultuuriruumi, avardab tema tajusid, peegeldab tema maailmatunnetust, aitab tundma õppida iseennast ja maailma. Teatri juurde kuuluvad ka Nukuteatrimuuseum ja Rahvusvaheline visuaalteatrifestival Tallinn Treff, mis moodustavad ... loe edasi »

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.