Kokku leitud: 81
Harrastusteater | JõgevamaaAsutatud: 10.01.2013

Pajusi Teater om mittetulundusühing, mille eesmärgiks on edendada näitekunsti ja kaasata kohalikke elanikke. MTÜ Pajusi Teater töötab vabatahtlikkuse alusel.

0
Projektiteater | Lääne-VirumaaAsutatud: 27.05.2022

Teatrile Teater Sagittario pole veel tutvustust lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0
Harrastusteater | TallinnAsutatud: 1.11.2022

Kräu Teater on harrastusteater, kuhu kuuluvad lavakunsti kogemusega inimesed, kes sõbrunesid Polygoni Teatrikoolis ning tahtsid teha ise ka midagi põnevat. Meie soov on harrastusteatrina edendada Eesti lavakunsti, tuua lavale nii omaloomingut kui ka teiste näitekirjanike teoseid. ... loe edasi »

0
Projektiteater | RaplaAsutatud: 9.02.2022

Rapla Väikelinnateatrit iseloomustab muhe tõsidus ja tõsine muhedus. See intellektuaalset huumorit kummardav sõpruskond on üles kasvanud Riinimanda Kooristuudio lauljatena ning on seeläbi omandanud ühised väärtused ja tõekspidamised, mida proovitakse ka teatrikunsti edasi kanda. Harrastusteatrile omaselt ... loe edasi »

0
Sõnateater | ViimsiAsutatud: 7.03.2023

MUDI on teater, mis on avatud kõigile inimestele, kellele kunst, loovus ja eneseväljendus on olulised. Meie eesmärk on luua terviklikke elamusi, mis panevad publiku kogema teatrijõudu ja elu olemuse kordumatust. Teater on kunstivorm, mis on mõeldud ... loe edasi »

0
Harrastusteater, Muusikateater | ViimsiAsutatud: 1.01.1999

Viimsi Muusikaliteater tegutseb täiskasvanute ja noorte harrastusliku kogukonnateatrina aastast 1999 ja pakub eneseteostus- ja arenguvõimalusi kõigile, kel soov näidelda, laulda ja tantsida ning kellel on siiras huvi muusikaližanri vastu. Läbi selle aja on publikuni toodud ... loe edasi »

0
Projektiteater, Sõnateater | ViimsiAsutatud: 4.05.2022

Teatrile Viimsi Draamateater pole veel tutvustust lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0
Harrastusteater | TallinnAsutatud: 6.09.1957

Salme Teater on pika ajalooga harrastusteater Tallinnas, mille repertuaari kuulub lavastusi nii lastele kui ka täiskasvanutele. 1957. a omistati Jaan Tombi nimelise kultuurihoone juures tegutsevale draamaringile Isetegevusliku teatri nimetus, mis hiljem sai nimetatud Jaan Tombi nimeliseks ... loe edasi »

2
Harrastusteater | PõlvamaaAsutatud: 27.11.2013

Lutsu Teater on Põlvamaal Lutsu külas tegutsev harrastusteater.

0
Sõnateater | TallinnAsutatud: 20.11.2019

Lavastaja Jaanika Juhansoni autoriteater. Teater, mis ringleb ruumita raamides ja raamita ruumides.

0
Sõnateater | TallinnAsutatud: 29.01.2020

Teater Nuutrum on loodud misiooniga tuua vaatajate ette uusi põnevaid mängukohti ja pakkuda alati kõrgel tasemel lavastusi. Teater, mis puudutab.

1
Harrastusteater | TartuAsutatud: 26.06.2015

Must JaAm on loominguline ühendus, mille asutas 2015. aastal Janno Puusepp koos luuletaja ja näitleja Anne-Mai Tevahiga.

0

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.