Vali sünni kuupäev:

Kokku leitud: 250
Lõuna-Korea | Kunstnik, Näitleja Sündinud: 16.11.1988

DongBin Lee (1988) on traditsiooniline Korea kunstnik, etenduskunstnik ja näitleja. Ta õppis Chung-Angi ülikooli pärimuskunstide osakonnas etenduskunstide erialal. DongBin kannab edasi Bongsani maskitantsu traditsiooni, mis on silmapaistev Korea pärimuskunsti nähtus. Ta oli aktiivne erinevates žanrites, nagu ... loe edasi »

0

Kirke Kangro elab ja töötab Tallinnas. Ta on õppinud Eesti Kunstiakadeemias interdistsiplinaarse kunsti (MA) ja skulptuuri (BA) erialal. Kirke Kangro on pälvinud tähelepanu oma installatsioonide ja skulptuuridega, aga ka aktiivse kuraatoritegevusega. Kriitikud on hinnanud Kangro kunstnikukäekirjas ... loe edasi »

0
Eesti | Režissöör, Karikaturist, Kunstnik Sündinud: 24.03.1953, Tallinn

Heiki Ernits on Eesti režissöör, karikaturist ja kunstnik (sündinud 24.03.1953, Tallinn / 70-aastane). Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Katerina Tistšenko - Ukraina kunstnik. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Vladimir Karaševski - Ukraina kunstnik. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Oleg Golovko - Venemaa kunstnik. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0
Eesti | Kunstnik Sündinud: 8.07.1991

Juss Heinsalu on Eesti kunstnik (sündinud 08.07.1991 / 31-aastane). Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0
Eesti | Kunstnik Sündinud: 21.09.1979

Triin Tammann on Eesti kunstnik (sündinud 21.09.1979 / 43-aastane). Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0
Eesti | Kunstnik Sündinud: 9.11.1990

Ann Mirjam Vaikla on Eesti kunstnik (sündinud 09.11.1990 / 32-aastane). Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Taavi Villak - Eesti kunstnik. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Rebeca Parbus

ka Rebeca Rosalie Parbus

Rebeca Parbus - Eesti kunstnik(ka Rebeca Rosalie Parbus; ). Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Triinu Paabut - Eesti kunstnik. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.