Kokku leitud: 11

Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

Ekspress Meedia on meediakontsern, kellele kuulub kaks Eesti suurimat nädalalehte Eesti Ekspress ja Maaleht; Eesti suurim uudisteportaal Delfi; Eesti teravaim päevaleht Eesti Päevaleht ja laupäevaleht LP ning majaomanike ja aiapidajate lemmikajakiri Maakodu. Ekspress Meedias töötab ... loe edasi »

Uus leht teatrikunsti ajaloos on pööratud. Nüüd on võimalus ise kõike teha ja ise kõige eest vastutada. Ei ole ülemust ega ülemuse ülemust. ISE teeme ja võtame vastutuse. Lavastaja on tavaliselt see, kes toob lavaloo ... loe edasi »

Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

Vabakutselise näitleja ja lavastaja Elina Purde loominguline platvorm. Teater sünnib kirest, vajadusest luua. Sa pead üles leidma materjali, mis puudutab Sind nii sügavalt, et teisiti ei saa, kui see lavale tuua. Ja siis sünnib ime. Alguses ... loe edasi »

MTÜ TikerKultuuri eesmärk on Eesti teatripildi ilmestamine omanäoliste teatrilavastustega ja professionaalse teatrikunsti esitamine üle Eesti.

Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

Thors Production on Eesti populaarseimate telesaadete tootja. Teeme saateid seriaalidest reality showdeni, kontsertidest telemängudeni. Thors Production kaubamärgi omanik on Thors Films OÜ.

Hitivabrik OÜ on 1998. aastal asutatud meelelahutuse ettevõte, mille peamisteks tegevusaladeks on kontsertide korraldamine ja muusikaplaatide väljaandmine.

SKENE Katus Kunstile on katus etendusvaldkonna produktsioonidele, mille ühendav loominguline lüli on kunstnik Kristjan Suits. SKENE Katus Kunstile MTÜ asutajad on Kristjan Suits ja produtsendid Margit Roosaar ning Kadri Tikerpuu. SKENE Katus Kunstile MTÜ on ühinguna ... loe edasi »

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.