Kokku leitud: 10

Eesti Kultuurkapital on avalik-õiguslik juriidiline isik, kelle tegevuse eesmärk on kunstide, rahvakultuuri, kehakultuuri ja spordi ning kultuuriehitiste rajamise ja renoveerimise toetamine rahaliste vahendite sihipärase kogumise ja sihtotstarbelise jagamise kaudu. Eesti Kultuurkapitali tegevuse aluseks on Eesti ... loe edasi »

0

Sihtasutus Eesti Rahvuskultuuri Fond on eraõiguslik juriidiline isik, mis on loodud Eesti rahvuskultuuri heategevusliku toetamise eesmärgil rahaliste vahendite sihipärase kogumise, valitsemise, kasutamise ja sihtotstarbelise jagamise kaudu. 1991. aastast tegutseva Sihtasutus Eesti Rahvuskultuuri Fond tegevuse aluseks ... loe edasi »

0

Tallinna Filharmoonia (TF) on kontserdiorganisatsioon, mis paikneb Tallinna vanalinnas aadressil Pikk tn 26 ajaloolises Mustpeade majas. 1994. aastal Tallinna Linnavalitsuse loodud asutus koondab enda alla kaks eri žanrit viljelevat haru: rahvusvaheline muusikateatri festival – Birgitta ... loe edasi »

0

MTÜ Eesti Teatriuurijate ja -kriitikute Ühendus (ETUKÜ) on vabatahtlik erialaühendus, mis koondab teatriuurimise ja -kriitika ning nende õpetamise alal tegutsevaid inimesi. ETUKÜ asutati 13. oktoobril 2012. aastal kahe Eesti Teatriliidu seltsingu, Eesti Teatriuurijate Ühendus ja ... loe edasi »

0

Eesti Näitlejate Liit (lühend ENL) on Eesti kutselisi näitlejaid ühendav loomeliit, mittetulundusühing. Eesti Näitlejate Liit on asutatud 8. märtsil 1993 ning on 3. mail 1917 asutatud ja 14. märtsil 1934 kinnitatud põhikirjaga Eesti Näitlejate Liidu õigusjärglane. Aastast ... loe edasi »

0

ASSITEJ Eesti Keskus loodi 1992. aasta sügisel VAT Teatri algatusel ja teatri tolleaegse direktori Hiie Flussi eestvedamisel. Asutajaliikmeteks olid Eesti Noorsooteater, Eesti Riiklik Nukuteater, VAT Teater ja Tartu Lasteteater. ASSITEJ Eesti Keskus (AEK) on Eesti professionaalseid ... loe edasi »

0

Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum sai alguse eesti helilooja ja organisti Peeter Süda pärandi kogumisega seotud liikumisest, mis registreeriti ametlikult 22. märtsil 1924. Teatrikogude aluseks on näitleja Heino Vaksi pärand. 1937. aastal loodud Teatrimuuseumi Ühing liitus ... loe edasi »

0

Asutusele ERSO pole veel tutvustust lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Eesti suurim kontserdikorraldaja SA Eesti Kontsert on 1941. aaastal loodud Eesti Riikliku Filharmoonia järeltulija. Eesti Kontsert tegutseb laial muusikalisel alal, hõlmates sümfoonilist ja kammermuusikat, džässi, koorimuusikat ning elektroonilis-akustilist muusikat.

0

Eesti Kirjanikkude Liit kui kirjanike ja kriitikute kutseühing asutati 8. oktoobril 1922 Tallinna Raekojas. Liikmeid oli tollal 33 ja see arv kasvas aastaks 1940 kahekümne inimese võrra. Eesti Vabariigi esimesel iseseisvusajal olid loomingulise liidu esimesteks ... loe edasi »

0

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.