Vali esietenduse aeg:

Kokku leitud: 1186
Eesti dramaturgiaEkspeditsioon | Esietendus: 30.08.2024 (Sakala 3 Teatrimaja)

Sina: Tee üks nali surematusest. Chat GPT: Muidugi! Siin on üks: Kaks sõpra arutavad elu ja surma üle. Üks neist ütleb: "Kas sa teadsid, et ühel päeval leiutatakse tehnoloogia, mis võimaldab inimestel surematud olla?" Teine ... loe edasi »

0

Vale (2024)

psühholoogiline põnevik

Draama, Maailma dramaturgia, Psühholoogline põnevikKellerteater | Esietendus: 28.09.2024 (Kellerteater)

Hiina enimmängitud näitekirjaniku Nick Rongjun Yu näidend „Vale” (“Behind The Lie”) on terav, sünge ja üllatav draama, mis on ülesehitatud pingelise psühholoogilise politsei ülekuulamisena. Arsti kahtlustatakse oma naise tapmises. Klaustrofoobses ülekuulamisruumis püüab politseinik järjekindlalt arstilt ülestunnistust ... loe edasi »

0
Eesti dramaturgiaTÜ Viljandi kultuuriakadeemia | Esietendus: 4.06.2024 (Vilma maja)

"Kas tahad minuga lavastust teha?" "Millest?" "Sõprusest, et uuriks seda või nii. Ma tahaks karaoket laulda ja meiki teha." "Ok, teeme. Paneme pidžaamad ka selga." – Getriini ja Ronja messengeri vestlus oktoobris 2023 "Meie kahe ... loe edasi »

0
Draama, Eesti dramaturgia | 2h 30min (1 vaheaeg)Tõstamaa Suveteater | Esietendus: 28.07.2024 (Tõstamaa mõis)

1924 Hiinas Keelatud Linnas. Professor Alexander Stael von Holsteini ja Olga von Grave laulatuse eelõhtul teeb noorpaarile väga erilise kingituse Hiina viimane keiser Puyi. See vallandab juhtumiste ahela, mis muudab järgneva ööpäeva sündmuste käiku põhjalikult. Maagilise ... loe edasi »

0

Mere laul (2024)

Viscosa x Joorits - ballaad lahkumisest ja naasmisest

Maailma dramaturgia | 1h 20min (vaheaegadeta)Viscosa Kultuuritehas | Esietendus: 13.06.2024 (Viscosa Kultuuritehas)

Ahoi, merehundid ja kaldapealsed! Kui soovid osa saada tõelisest mereelust, kus igas laines loksuvad lood ja igal tuulepuhangul on oma meloodia, siis tule astu pardale! Mait Jooritsa lavastus „Mere laul“ viib teid ajas tagasi Kõrgessaare ... loe edasi »

0

Rollimäng (2024)

Inglise komöödia kahes vaatuses

Komöödia, Maailma dramaturgiaVon Glehni Teater | Esietendus: 6.09.2024 (Von Glehni Teater)

egevus toimub jõeäärses korteris Londoni Docklands'is. On hall ja tuuline märtsikuu õhtupoolik. Väljas sajab vihma. Elutoas toimetavad neiu ja noormees. Nad ootavad külla oma vanemaid. See on väga tähtis õhtu, sest vanemad kohtuvad esimest korda ... loe edasi »

0

UFO (2024)

"Ufo" avaldub – maandub, veendub ja lavaldub – Viinistu katlamaja teatrisaalis.

Draama, Maailma dramaturgia | 2h 30min (1 vaheaeg)Theatrum | Esietendus: 4.07.2024 (Viinistu Katlamaja Teatrisaal)

Mis on ufo? Mida tähendab kohtuda ufoga? Mis tasandil see toimub? Kas olen ehk minagi juba kohtunud maavälise tsivilisatsiooniga, teadmata, et see oligi see? Millises reaalsuses selline kohtumine aset leiab, kuidas me tajume reaalsust? ... loe edasi »

0

Nende poeg (2024)

kaasav lavastus

Eesti dramaturgiaEdyonopolis | Esietendus: 27.05.2024 (Teatri- ja Muusikamuuseum)

Kas teie olete kunagi oma vanemaid häbenenud? Eduard Vilde kirjeldab novellis "Nende poeg" ühe pere näitel, kuidas läheb katki lähisuhete peen niit. Vaatajal on võimalus saada osa pereõhtust või jääda vaikseks jälgijaks. Lavastuses kõlavad ka ... loe edasi »

0
Absurd, Komöödia, Maailma dramaturgiaKesköö | Esietendus: 10.08.2024 (Esna mõisa saal)

Elava muusika ja tantsudega põimitud Slawomir Mrožeki absurdikomöödia. Täpsemalt koosneb lavastus kahest Mrožeki lühinäidendist "Võluöö" ja "Ulgumerel" ning erinevatest muusikalistest ja tantsulistest vahepaladest. Trupis on esindatud Tallinna Linnateatri ja Theatrumi näitlejad, EMTA Lavakunstikooli ja VHK ... loe edasi »

0
Eesti dramaturgia | 1h 30min (vaheaegadeta)Tartu Uus Teater | Esietendus: 14.08.2024 (Mereranna puhkekodu diskoklubi)

Club paradise on igavesti kestev maailmalõpupidu, kuhu kedagi pole kutsutud, aga millest kõik saavad osa. Club paradise on ood maailmatele, mida enam ei ole. Club paradise on igatsus maailmast, mida kunagi ei tule. Club paradise ... loe edasi »

0
Eesti dramaturgia | 1h 30min (vaheaegadeta)Tartu Uus Teater | Esietendus: 14.08.2024 (Narva-Jõesuu rand)

Lavastuse alusmaterjaliks on Ühendkuningriikide fotokunstniku Martin Parri looming, milles on talletatud mitme kümnendi jagu randu, liivaseid tundeid ja leitmotiive. Puhata, mängida, supelda ja pruunistuda ... See, kes kunagi on ehitanud liivalossi ... Või ehk oli see ... loe edasi »

0
Draama, Eesti dramaturgia | 1h 30min (vaheaegadeta)Pärnu Suveteater | Esietendus: 3.07.2024 (Pärnu Jahtklubi purjekakuur)

"Võrratu maailm" räägib loo ühest väikesest perekonnast selles suures maailmas. Kodu on kindel paik, kuni ühel hetkel tuleb lapsel iseseisvalt edasi liikuda. Vanemad, kes on loonud turvalise keskkonna, peavad ta selleks ette valmistama ja vastama ... loe edasi »

0

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.