Vali esietenduse aeg:

?/110
Ootame0
Orkaan võililledes Tallinna Rahvaülikooli Teatrisaal 1970-01-01
0
Maailma dramaturgia, Tragikomöödia | 2h (1 vaheaeg)Tammsaare Teater | Esietendus: 11.07.2022 (Tallinna Rahvaülikooli Teatrisaal)

Lihtne eestlane, prostoi venelane, intelligent sakslane – aga lugu keeruline. Kui kaugele me oleme valmis kellegi või millegi nimel minema? Ja mida meil üldse vaja on, et olla õnnelik ja rahul? Ei oska vastata! Tulge ... loe edasi »

Draama, Eesti dramaturgiaVanemuine | Esietendus: 15.04.2023 (Sadamateater)

Taevas seisab vastu turuhoone katust, linnaliinibussid ajavad oma persest paksu sinist suitsu välja, naised kannavad kodus kitleid ja õues pruune palituid. Mehed seisavad peale paraadi õllesabas, mis lookleb nagu igavik. Tänavad on nii tolmused, et ... loe edasi »

Eesti dramaturgia, KomöödiaVanemuine | Esietendus: 1.04.2023 (Suur saal)

MATILDE: Aga kui „Pisuhänna“ kuulsus kord kahvatama lööb – kas võiksid Sandrit tulevikuski – nii kälimehe poolest – mõne uue romaaniga aidata? PIIBELEHT: Hää meelega, kui mul mõni töö sule all jälle nõnda kujuneb, et ... loe edasi »

Draama, Klassika, Maailma dramaturgiaVanemuine | Esietendus: 4.02.2023 (Väikene maja)

Tšehhovi „Kirsiaiast” on saanud uuema eesti teatri klassikavaramu. Nüüdne Vanemuise lavastus on näidendi kümnes lavaversioon Eestis sellel sajandil, millele on eelnenud mitu kuulsat lavastust varasemast ajast. Mis saladus siis ikkagi peitub selles enam kui sada ... loe edasi »

Maailma dramaturgia, TragikomöödiaVanemuine | Esietendus: 21.01.2023 (Sadamateater)

See on lugu kahest naisest, emast ja tütrest, kelle kooselu on lakkamatu lahing. Lihtsaimastki igapäevasest toimingust võib kasvada suur tüli, haiget tegemisest saab justkui sõltuvust tekitav adrenaliiniannus, mis aitab tunda, et oled veel elus. Kui ... loe edasi »

Draama, Maailma dramaturgia, TragöödiaVanemuine | Esietendus: 3.12.2022 (Väikene maja)

See on teada-tuntud Willam Shakespeare’i keelatud armastuse lugu. Aga ei ole ka. Armastus on keelatud, kuid mitte vaenutsevate perekondade poolt. Armastus on keelatud kõigi nende poolt, kes ei pea õigeks Romeo ja Julia vanusevahet, mis ... loe edasi »

?/110
Ootame0
Pahupidi päev Teatri Kodu 1970-01-01
0
Eesti dramaturgia, LasteleTeatribuss | Esietendus: 3.05.2022 (Teatri Kodu)

Kaheksa-aastane Martin sõidab suvevaheajaks maale vanaema ja vanaisa juurde. Kõik võiks ju olla igati vahva, sest maal on loomad ja linnud, seal saab ujuda ja vabalt ringi joosta, aga Martinil on üks suur probleem. Tal ... loe edasi »

Eesti dramaturgiaVana Baskini Teater | Esietendus: 8.10.2022

„Aabitsa kukk“ on komöödia, mille mitmed tasandid puudutavad erinevaid teemasid ja probleeme, mis avatakse ühiskonnakriitilisel viisil. Näidendi põhiteema on pisikene ja vaene inimene, kellele pidevalt tehakse ülekohut. Siiski on sel pisikesel inimesel maailmas midagi, mille ... loe edasi »

Maailma dramaturgia, NoorteleEesti Noorsooteater | Esietendus: 20.11.2022 (Väike saal)

Üks noor inimene peab järsku hakkama saama olukorras, kus tema ema ei näe enam ühtegi võimalust, kuidas oma eluga edasi minna. Meie peategelane hakkab üles kirjutama asju, mille nimel tasub elada, lootuses, et emal võiks ... loe edasi »

Palle üksi maailmas (2022)

Mis siis, kui ühel päeval saaksid teha kõike, mida ise tahad?

Lastele, Maailma dramaturgia, Väikelastele | 30min (vaheaegadeta)Eesti Noorsooteater | Esietendus: 4.09.2022 (Ovaalsaal)

Ühel hommikul ärkab Palle üles ja avastab, et kedagi ei ole kodus. Kedagi ei ole linnas ka! Autod ja trammid ei sõida ja poed on inimestest tühjad. Jah, kõik on kuhugi kadunud ning Palle asub ... loe edasi »

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.