Kokku leitud: 6

Väikese printsi rahaline tunnustusauhind antakse alates 2022. a iga-aastaselt välja noore vaataja teatri alal tegutsejale, kes on oma pikaajalise silmapaistva tööga panustanud oluliselt valdkonna arengusse ja maine tõstmisesse ning mille eesmärk on väärtustada teatritegijate tähelepanelikku, ... loe edasi »

​Oskar Lutsu huumoripreemia on auhind, mida antakse stipendiumina välja 1987. aastast Palamusel. Esimene huumoripreemia laureaat kuulutati välja Oskar Lutsu 100. sünniaastapäeva pidustustel 5. jaanuaril 1987. Selleks oli Priit Aimla. Auhinda ei antud välja 1991. ja ... loe edasi »

Selgunud on Eesti teatri auhindade nominendid 2022. aasta loomingu või pikaaegse silmapaistva töö eest. Laureaadid kuulutatakse välja rahvusvahelisel teatripäeval, 27. märtsil Narva Vabal Laval. Eesti teatri auhindu annavad välja Eesti Kultuurkapitali näitekunsti sihtkapital ja Eesti Teatriliit.

Voldemar Panso nimeline auhind antakse eeskujuks seadmist väärivale ja perspektiivikale Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lavakunsti osakonna üliõpilasele. Auhind asutati Jaak Alliku ja Tallinna Riikliku Konservatooriumi lavakunstikateedri ettepanekul kultuuriministri käskkirjaga 1978. aastal. Auhind antakse kätte lavakunstikooli asutaja ... loe edasi »

2021. aasta loomingu või pikaajalise silmapaistva töö eest.

2020. aasta loomingu või pikaajalise silmapaistva töö eest. Tänavused teatriauhindade laureaadid kuulutatakse välja 27. märtsil teatripäeva erisaates, mida valmistavad ette Eesti Rahvusringhääling, Eesti Teatriliit ja Eesti Etendusasutuste Liit. Eesti teatri auhindadega kaasnevad Eesti Kultuurkapitali näitekunsti sihtkapitali ... loe edasi »

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.