Laadin...
AVATUD
KÕIK

Juhised sihtkohta

VAATA JUHISEID

Use my location to find the closest Service Provider near me

Description

Suvelavastused – nii vanemad kui ka sel aastal esimest korda etenduvad lavastused – 2024. aasta teatrisuvi.


Vali esietenduse aeg:

Seotud lavastused:

Kokku leitud: 79

Noore merekaru esimene suurem seiklus (2024)

Laste- ja perelavastus Pärnu Jahtklubi purjekakuuris

Eesti dramaturgia, Kogu perele, Noortele | 1h (vaheaegadeta)Pärnu Suveteater | Esietendus: 17.07.2024 (Pärnu Jahtklubi purjekakuur)

“Noore merekaru esimene suurem seiklus” on mõeldud peredele ja lastele, kel vanust 5 aastat ja rohkem. Selles loos läheb väike Oskar päris esimest korda oma purjekaga sõitma nii, et ta ise on kapten. Tal tuleb ... loe edasi »

0
Eesti dramaturgiaTÜ Viljandi kultuuriakadeemia | Esietendus: 4.06.2024 (Vilma maja)

"Kas tahad minuga lavastust teha?" "Millest?" "Sõprusest, et uuriks seda või nii. Ma tahaks karaoket laulda ja meiki teha." "Ok, teeme. Paneme pidžaamad ka selga." – Getriini ja Ronja messengeri vestlus oktoobris 2023 "Meie kahe ... loe edasi »

0
Maailma dramaturgia | 2h (1 vaheaeg)Nargenfestival | Esietendus: 6.07.2024 (Noblessneri valukoja Nobeli saal)

Ainult viiel õhtul etendub Noblessneri valukoja Nobeli saalis maailma ühe enimmängituma helilooja Philip Glassi kaasaegne ooper "Hydrogen Jukebox". Esimest korda on Eesti publikul võimalik osa saada teosest, millele libreto on kirjutanud revolutsiooniline biitnik-luuletaja Allen Ginsberg. ... loe edasi »

0
Draama, Eesti dramaturgia | 2h 30min (1 vaheaeg)Tõstamaa Suveteater | Esietendus: 28.07.2024 (Tõstamaa mõis)

1924 Hiinas Keelatud Linnas. Professor Alexander Stael von Holsteini ja Olga von Grave laulatuse eelõhtul teeb noorpaarile väga erilise kingituse Hiina viimane keiser Puyi. See vallandab juhtumiste ahela, mis muudab järgneva ööpäeva sündmuste käiku põhjalikult. Maagilise ... loe edasi »

0

Mere laul (2024)

Viscosa x Joorits - ballaad lahkumisest ja naasmisest

Maailma dramaturgia | 1h 20min (vaheaegadeta)Viscosa Kultuuritehas | Esietendus: 13.06.2024 (Viscosa Kultuuritehas)

Ahoi, merehundid ja kaldapealsed! Kui soovid osa saada tõelisest mereelust, kus igas laines loksuvad lood ja igal tuulepuhangul on oma meloodia, siis tule astu pardale! Mait Jooritsa lavastus „Mere laul“ viib teid ajas tagasi Kõrgessaare ... loe edasi »

0
Eesti dramaturgiaEMTA lavakunstikool | Esietendus: 15.06.2024 (EMTA black box)

„Vankumatu“ on maksimalistlik lavastus inimliku vankumatuse võimsusest. Sellel peol kohtuvad õhulosside ehitajad, Dionüsose šamaanid, julgusest segadusse viidud sõdurid ja vabadusest iiveldavad narrid. Tähistavad kõik, kes usust purjutatuna helikiirusel unistuste poole kihutavad. Usk on kutsunud tantsule ... loe edasi »

0

UFO (2024)

"Ufo" avaldub – maandub, veendub ja lavaldub – Viinistu katlamaja teatrisaalis.

Draama, Maailma dramaturgia | 2h 30min (1 vaheaeg)Theatrum | Esietendus: 4.07.2024 (Viinistu Katlamaja Teatrisaal)

Mis on ufo? Mida tähendab kohtuda ufoga? Mis tasandil see toimub? Kas olen ehk minagi juba kohtunud maavälise tsivilisatsiooniga, teadmata, et see oligi see? Millises reaalsuses selline kohtumine aset leiab, kuidas me tajume reaalsust? ... loe edasi »

0

Nende poeg (2024)

kaasav lavastus

?/110
Ootame0
Nende poeg Teatri- ja Muusikamuuseum 1970-01-01
0
Eesti dramaturgiaEdyonopolis | Esietendus: 27.05.2024 (Teatri- ja Muusikamuuseum)

Kas teie olete kunagi oma vanemaid häbenenud? Eduard Vilde kirjeldab novellis "Nende poeg" ühe pere näitel, kuidas läheb katki lähisuhete peen niit. Vaatajal on võimalus saada osa pereõhtust või jääda vaikseks jälgijaks. Lavastuses kõlavad ka ... loe edasi »

0
Absurd, Komöödia, Maailma dramaturgiaKesköö | Esietendus: 10.08.2024 (Esna mõisa saal)

Elava muusika ja tantsudega põimitud Slawomir Mrožeki absurdikomöödia. Täpsemalt koosneb lavastus kahest Mrožeki lühinäidendist "Võluöö" ja "Ulgumerel" ning erinevatest muusikalistest ja tantsulistest vahepaladest. Trupis on esindatud Tallinna Linnateatri ja Theatrumi näitlejad, EMTA Lavakunstikooli ja VHK ... loe edasi »

0
Eesti dramaturgia | 1h 30min (vaheaegadeta)Tartu Uus Teater | Esietendus: 14.08.2024 (Narva-Jõesuu muul)

Mida me tahame mäletada ja mida tahame unustada? Kas need märgid, hetked ja teod, mis meist tulevastele põlvedele jäävad, on väärt igavest mälestust, nagu öeldakse? Kas on üldse õigust, mis ka järgmisel hetkel kehtiks? Kas ... loe edasi »

0
Eesti dramaturgia | 1h (vaheaegadeta)Tartu Uus Teater | Esietendus: 14.08.2024 (Mereranna puhkekodu)

See on ühe inimese intiimne kohtumine ühe etendajaga korraga. Teatrikülastajad saavad valida tuba, teadmata, kes seal vastu võtab. Iga etendaja on loonud oma ruumi väiksesse majutuskorpuse toakesse, oma soovide järgi. On muusika kuulamise tuba. On ... loe edasi »

0
Eesti dramaturgia | 1h 30min (vaheaegadeta)Tartu Uus Teater | Esietendus: 14.08.2024 (Mereranna puhkekodu bassein)

Renate Keerdi 8 autorilavastus Tartu Uues Teatris. Seekord siis Mereranna puhkekodu endises merevee ja merevaatega basseinis. Ainult sel suvel, ainult 10 etendust.

0

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.