Kokku leitud: 10

Ettevõttele Thespis pole veel tutvustust lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

krinal | mansour on Palestiina ja Eesti loomeinimeste ühendus (Sinan Mansour ja Helena Krinal), mis alates 2014. aastast on tegutsenud peamiselt Palestiinas, ent järjest enam on laiendamas oma tegevust ka Eestisse. Nende kunstilist tegevust iseloomustab ... loe edasi »

0

Tartu Tantsuakadeemia on Tartu kesklinnas otse Emajõe kaldal asuv tantsukeskus, kus toimuvad mitmekülgsed treeninguid ning tantsuüritused kõikidele soovijatele. Valikust leiab põnevaid väljakutseid nii edasijõudnud tantsija kui lihtsalt tantsurõõmu ning enesearengut otsiv inimene. Open ehk avatud ... loe edasi »

0

Ettevõttele JWSibul pole veel tutvustust lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Ettevõttele Teet ja pojad pole veel tutvustust lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Hansa Hoov on eestipärase miljööga privaatne, samas mahukas sisehoov, kus suviti toimuvad erinevad kontserdid ja teatrietendused. Lisaks erinevatele koosviibimistele on see ideaalne paik ka suuremate ürituste korraldamiseks nagu ettevõtete suvepäevad, pulmapeod, kooli lõpu-peod või sünnipäevad. ... loe edasi »

0

Komöödiateater tuuritab üle Eesti!

0

Kontserdihunt on kontsertide ja sündmuste korraldamisega

0

Tartu Linnateater on Tartu Linnas tegutsev mittetulundusühing, mis tegeleb erinevate lavastuslike projektide elluviimisega.

0

Vaiguviiul on 2017. aastal tegevust alustanud plaadifirma, mis keskendub parima eesti muusika plaadistamisele. Pühime tolmu nii vanematelt salvestustelt kui aitame kodustesse plaadimasinatesse jõuda uuemal eesti muusikal. Meie sihiks on plaadistada muusikat võimalikult heas sisus ja vormis. ... loe edasi »

0

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.