Abi

Vajad abi ELABi kasutamisel või teatriinfo lisamisel/täiendamisel?

Kirjuta: [email protected]. Püüame kiirelt vastata kõikidele e-kirjadele ja küsimustele.

Loome ka vastava foorumi, kuhu võib esitada küsimusi või leida oma küsimustele vastuseid.

Pane tähele!

Hetkel on ELAB veel valmimiseelse oleku eelses olekus.. see tähendab, et siit-sealt võib leida tekste või mooduleid, mis ehk ei harmoneeru hästi ümbritsevaga. Taolisi anomaaliaid võib nimetada nö ehitusprügiks – puhastame ja korrastame lehte jooksvalt, niiet palun ärge pange seda sodi tähele.

Tekkis küsimus või ettepanek?

Oleme väga avatud igasugustele ettepanekutele ja ideedele – kirjuta või helista, kui mõte liikuma hakkas!

Soovid kiirelt ELABis näha lavastust või inimest või teatrid, keda/mida me pole veel jõudnud lisada?

Nii nagu iga lavastuse, inimese ja teatri juures on link “Muuda”, mille kaudu võib täiendusi või ettepanekuid meile edastada, on väga oodatud igasugune sisu lisamise algatus – inimeste ja teatrite infot võite saata kontaktivormi kaudu, lavastuste lisamiseks võib kasutada vastavat vormi siin.

Teatrite info edastamisel pea silmas, et oleks märgitud teatri kontaktandmed. Eraldi e-kirjaga võiks saata logo ja tunnuspildi. Kindlasti võiks olla märgitud asutamise kuupäev. Samamoodi inimeste puhul võiks olla sünni kuupäev ja tunnuspilt (profiilipilt). Igasuguse pildimaterjali puhul veendu, et foto avaldamiseks oleksid vastavad nõusolekud olemas. Lavastuse info lisamisel jälgi, et võimalikult palju vormi väljasid oleks täidetud – kindlasti osalejad (näitlejad, autorid, tõlkijad, lavastajad jne.), esietenduse kuupäev ja koht, plakati pilt, sisu tutvustus jne.

Astu ELABi kogukonda ja ole osa teatrielust! Registreeru siin! või Logi sisse!

Teater ELAB!

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.