Kokku leitud: 5
Harrastusteater | ViljandiAsutatud: 29.11.2009

Viljandi Seasaare Teater on 2009. aastast tegutsev harrastusteater, mis alustas oma tegevust Viljandi kultuurimajas Seasaare Näitemängu Seltsi nime all. 2015. aastast tegutsetakse Viljandi linnas Väike-Turu 3 asuvas Viljandimaa Tuletõrjeühingu maja ruumides. 2020. aastal ühines seasaarlastega Abja EHH-teater ... loe edasi »

TEMUFI (6)

Ideed ellu!

Muusikateater, Sõnateater | ViljandiAsutatud: 25.04.2016

Jah, me oleme sõpruskond, kuid sellest ainult ei piisa, et vedada jätkusuutliku produktsiooni. Piisab sellest, kui meil kõigil on tahe öelda “ei” asemel “jah” ... seda meil juba on. Kõigi meie ühiseks omaduseks on “kuidas ... loe edasi »

Lasteteater, Sõnateater | ViljandiAsutatud: 1.02.1956
Viljandi Nukuteater

1955. aastal asutas Alice Mägi Viljandi Kultuurimaja nukunäiteringi, millest kujuneski kindla struktuuri ja näitetrupiga iseseisev nukuteater. Esimese etenduseni jõuti 1956. aasta veebruaris, mil lavastaja Alice Mägi juhendamisel mängiti I. V. Wembergeri "Kolme põrsakest". 1956.–1977. aastani oli teatri ... loe edasi »

Sõnateater | ViljandiAsutatud: 1.01.2012
Teatrihoov

Teatrihoovi missioon on toetada alternatiivseid etenduskunsti ilminguid Viljandis. Eesmärk on luua pinnas kaasaegsete etenduskunstide sfääri tekkimiseks Eesti väikelinnas, keskusest st Tallinnast eemal. Teatrihoov tegutseb alates aastast 2012, mil alustas teiste teatrite ja truppide etendusõhtute korraldamist. Tänaseks ... loe edasi »

Sõnateater | ViljandiAsutatud: 6.01.1920

Ugala teater on üks Eesti vanemaid kutselisi draamateatreid, mis loodi 1920. aastal. Ugala mängukava pakub eriilmelist repertuaari alates lastelugudest ja muusikalavastustest kuni maailmaklassika ja kaasaegse maailmadramaturgiani. Oma koht on repertuaaris ka eesti algupäranditel. Ühena Eesti suurematest ... loe edasi »

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.