Vali sünni kuupäev:

Kokku leitud: 21

Vastseliina piiskopilinnus on muinasjutuline, legendidest tulvil paik, kus lummava looduse keskel asuvad 14.sajandist pärinevad linnusevaremed ja pühakoht, keskaja elamuskeskus ja Palverännumaja, mõisapark ja matkarajad ning väike armas Teeliste kabel. Vana-Liivimaa kunagise võimsaima ja ilusaima kindlustusehitise ... loe edasi »

0

Kunst ja meelelahutus Jõgeva vallas.

0

Pärnu Muuseumile pani aluse 1896. aastal asutatud baltisakslastest ajaloohuviliste linnakodanike ühendus Pärnu Muinasuurimise Selts (Pernauer Alterthumforschende Gesellschaft). Seltsi eesmärgiks oli kohaliku ajaloo uurimine ja talletamine. Nii annetuste kui ostude teel kasvanud kollektsioon otsustati muinasuurimise seltsi I ... loe edasi »

0

Tallinna Filharmoonia (TF) on kontserdiorganisatsioon, mis paikneb Tallinna vanalinnas aadressil Pikk tn 26 ajaloolises Mustpeade majas. 1994. aastal Tallinna Linnavalitsuse loodud asutus koondab enda alla kaks eri žanrit viljelevat haru: rahvusvaheline muusikateatri festival – Birgitta ... loe edasi »

0

Kultuuri- ja hariduskeskus Viimsi Artium on kaasaegne, avatud ja interdistsiplinaarne kultuurikeskus, kus kohtuvad etenduskunstid, klassikaline, jazz-, pop- ja rokkmuusika, kunst, film, teadus ja haridus. Viimsi Artiumis põimuvad omavahel nii erinevad kultuurivaldkonnad kui rahvusvaheline, riiklik ja kogukondlik ... loe edasi »

0

Iloni Imedemaa asub idüllilises väikelinnas Haapsalus, kus Ilon Wikland lapsena vanaema-vanaisa juures elas. 2004. aastal otsustas kunstnik Ilon Wikland kinkida oma raamatuillustratsioonide originaalid Eesti riigile. Sobiv paik tööde eksponeerimiseks leiti Haapsalus Läänemaa Muuseumile kuuluvas Kooli ... loe edasi »

0

Kondase keskus on 2003. aastal loodud Viljandis asuv väike kunstimuuseum, mis tegutseb osana Viljandi linnavalitsusele kuuluvast Sakala keskusest. Muuseum koosneb Paul Kondase loomingu püsinäitusest ning galeriipinnast, mis jaguneb neljaks umbes 35 m² suuruseks ruumiks esimesel ... loe edasi »

0

Viru-Nigula Hariduse Selts järgib oma tegevuses kodanikuühenduste eetilise tegevuse üldtunnustatud põhimõtteid. Üldine eesmärk on läbi omaalgatuse ja vabatahtliku tegevuse kaasata elanikke kohalikku elukeskkonda, tervist, haridust ja kultuuri väärtustama ning arendama.

0

MTÜ Eesti Teatriuurijate ja -kriitikute Ühendus (ETUKÜ) on vabatahtlik erialaühendus, mis koondab teatriuurimise ja -kriitika ning nende õpetamise alal tegutsevaid inimesi. ETUKÜ asutati 13. oktoobril 2012. aastal kahe Eesti Teatriliidu seltsingu, Eesti Teatriuurijate Ühendus ja ... loe edasi »

0

Eesti Näitlejate Liit (lühend ENL) on Eesti kutselisi näitlejaid ühendav loomeliit, mittetulundusühing. Eesti Näitlejate Liit on asutatud 8. märtsil 1993 ning on 3. mail 1917 asutatud ja 14. märtsil 1934 kinnitatud põhikirjaga Eesti Näitlejate Liidu õigusjärglane. Aastast ... loe edasi »

0

ASSITEJ Eesti Keskus loodi 1992. aasta sügisel VAT Teatri algatusel ja teatri tolleaegse direktori Hiie Flussi eestvedamisel. Asutajaliikmeteks olid Eesti Noorsooteater, Eesti Riiklik Nukuteater, VAT Teater ja Tartu Lasteteater. ASSITEJ Eesti Keskus (AEK) on Eesti professionaalseid ... loe edasi »

0

Palamuse Kultuuri eesmärk on kultuuritraditsioonide järjepidevuse tagamine, rahvakultuuri säilitamine ja arendamine, professionaalse kultuuri vahendamine, kohaliku kultuurielu, seltsi- ja sporditegevuse pakkumine, arendamine ja edendamine, vabaharidusliku koolituse ja huvitegevuse korraldamiseks võimaluste pakkumine ning kunsti vahendamine vallas.

0

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.