Kokku leitud: 40

Ettevõttele Kuliss pole veel tutvustust lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Ettevõttele Teet ja pojad pole veel tutvustust lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

eˉlektron on poolenisti virtuaalne, poolenisti füüsiline platvorm, mis liidab etenduskunstide ja teaduse otsingulisi tegevusi. eˉlektron esindab transdistsiplinaarset etenduskunsti, blackboxist virtuaallavadeni. eˉlektronil pole vahet, kas teoses kohtuvad ruum ja keha, neuroloog ja laulja, robot ja kass ... loe edasi »

0

Ettevõttele MYM Management pole veel tutvustust lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Ettevõttele Manosun pole veel tutvustust lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Ettevõttele Balmissimo pole veel tutvustust lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Ekspress Meedia on meediakontsern, kellele kuulub kaks Eesti suurimat nädalalehte Eesti Ekspress ja Maaleht; Eesti suurim uudisteportaal Delfi; Eesti teravaim päevaleht Eesti Päevaleht ja laupäevaleht LP ning majaomanike ja aiapidajate lemmikajakiri Maakodu. Ekspress Meedias töötab ... loe edasi »

0

Hansa Hoov on eestipärase miljööga privaatne, samas mahukas sisehoov, kus suviti toimuvad erinevad kontserdid ja teatrietendused. Lisaks erinevatele koosviibimistele on see ideaalne paik ka suuremate ürituste korraldamiseks nagu ettevõtete suvepäevad, pulmapeod, kooli lõpu-peod või sünnipäevad. ... loe edasi »

0

Ettevõttele Askele Loovuskeskus pole veel tutvustust lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Ettevõttele Kolgapol pole veel tutvustust lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Rändteater on sündinud ideest ja soovist luua vaba teater, mis keskenduks noorte inimeste arusaamadele teatrist, muusikast, pärimusest ja tänapäevast. Vaba Vankri nime alla on koondunud ligi 20 noort teatraali ja pärimusmuusikut, kes ühise loominguna on ... loe edasi »

0

Uus leht teatrikunsti ajaloos on pööratud. Nüüd on võimalus ise kõike teha ja ise kõige eest vastutada. Ei ole ülemust ega ülemuse ülemust. ISE teeme ja võtame vastutuse. Lavastaja on tavaliselt see, kes toob lavaloo ... loe edasi »

0

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.