Arvustused:

3.8/109 hinnangut
Telli teavitused
Teavita mind
2 Arvustust
Enim hääli saanud enne
Uuemad enne Vanemad enne Hinnangu järgi kasvavalt Hinnangu järgi kahanevalt
Tekstisisesed arvamused
Vaata kõiki arvamusi
Anneli
Kalevipojad esietendus

Pole nii halba etendust enne näinud. Täielik pettumus kogu seltskonnale. Etendusel puudus sisu. Oleks nagu kaheksa aastastele tehtud. Oli sõna otseses mõttes kakanali, näitlejad hakkasid ise mitu korda naerma……mille üle, aru ei saanud. Osa rahvast läks ära lausa poole pealt ning üks osa ootamata ära tulede süttimist ilma plaksutamata. Õhku… Loe edasi »

MauveFlow
1/10 - Koomiline autor?

Ilmselgelt on tegemist raha-krabamise üritusega – Tabav pealkiri, tuntud koomikud, etendused üle riigi. Paraku alahindas autor siin isegi “proletariaati”, kuigi etenduse nii küüniliselt lihtsurelikule suunamine on laias mastaabis küüniline ja ebardlik ja s.h. ka autori suunas naervuväärne arvestades, et see n.ö. “proletariaat” sai ka ise aru, et neile üritati just… Loe edasi »

Avalda arvamust!

Kui oled antud lavastust näinud, siis jaga oma kogemust ka teistega. Kirjuta siia, mis Sulle meeldis, millised mõtted ja tunded tekkisid, kes (ja millega) jäi etendusest meelde jne.

Püüa oma sõnakasutuses olla konstruktiivne ja viisakas! Kui soovid oma arvamused pigem enda teada jätta, siis võid etendust lihtsalt 10-tärni süsteemis hinnata (10 on suurepärane ja 1.. mitte väga suurepärane).

Pea meeles, et teatrikriitika on lavastust tutvustav, seda kui tervikut analüüsiv, selle erinevaid komponente ja kokkukõla hindav, sotsiaal-pedagoogiline ja sotsialiseeruvat funktsiooni omav, etenduse häid ning halbu külgi esile toov kriitika.

Teatrikriitikal on kolm põhisuunda: tegijaile, publikule ja ühiskonnale. Teatrikriitika võib olla nii arvustuse, essee, ülevaate, intervjuu kui muljendi vormis.

Veel lavastusi

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.