Vali esietenduse aeg:

Kokku leitud: 1062

Luikede järved (2023)

Kasti kohandatud klassika

Eesti dramaturgia, Klassika, Maailma dramaturgia | 2h 30min (1 vaheaeg)Must Kast | Esietendus: 1.08.2023 (Luke mõisapark)

Pjotr Tšaikovski "Luikede järv" – vesi on selge ja klaar! Balletikunsti võrdkuju, maagiline muinasjutt hea ja kurja võitlusest, iga tantsija unistus. Kuid muuda nime vaid natukene, nõnda et tulemuseks on Musta Kasti, Katrin Pärna ja ... loe edasi »

0
Eesti dramaturgia | 2h 30min (1 vaheaeg)Piibe Teater | Esietendus: 18.07.2023 (A.H. Tammsaare Muuseum Vargamäel)

Ajaloolistel faktidel põhinev eluline draama pastor Vello Salumi skandaalsest ja pöördelisest 1980. aastast Järva-Madisel. Lavastuses kõlavad ajastu populaarsemad folklaulud. Vello Salumi ümber koondus vaimseid väärtusi hindav rühm noori mehi, kes elasid vabameelset ja sündmusi täis ... loe edasi »

0
Draama, Eesti dramaturgia | 2h 30min (1 vaheaeg)Pullitalliteater | Esietendus: 25.06.2023 (Jäneda Pullitalliteater)

Ühel õhtul satub erakuna metsas elava Osvaldi juurde eksinud abielupaar. Neil pole mobiiltelefoni ega autot, sest nad on otsustanud kinkida teineteisele auto- ja nutivaba päeva, et leida tagasitee teineteise juurde oma lagunemakippuvas abielus. Algul ohutu ... loe edasi »

0

Tuhkatriinumäng (2023)

Eksistentsiaalne draama

Draama, Eesti dramaturgia | 3h (1 vaheaeg)MUDI | Esietendus: 1.05.2023 (Viimsi Artiumi suur saal)

Veebruar... Veebruar... 9 aastat pärast abiellumist hakkab Prints kahtlustama, et ta elab Lossis vale-Tuhkatriinuga. Prints otsustab minna tagasi Peremehe majja, kust ta ballil leitud kinga abil leidis oma Tuhkatriinu. Lisaks Tuhkatriinule on majas kaks Peretütart. ... loe edasi »

0

Noor Frankenstein (2023)

Muusikaline komöödia

Komöödia, Maailma dramaturgia | 3h (1 vaheaeg)Viimsi Muusikaliteater | Esietendus: 31.03.2023 (Viimsi Huvikeskus)

“Noor Frankenstein” on segu Mel Brooksi pöörasest komöödiast Mary Shelley klassikalise õudusloo ainetel. Peale surma pärandab "hull teadlane" Victor Frankenstein kogu oma maise vara lapselaps Frederickile, kes aga oma perekonna kurikuulsast minevikust midagi kuulda ei ... loe edasi »

0
9/110
1 hindas
Hääled tuhalinnast Tampere maja kelder Tartus 1970-01-01
1
Maailma dramaturgianullteater | Esietendus: 13.12.2022 (Tampere maja kelder Tartus)

"Hääled tuhalinnast" on heliline, visuaalne ja rituaalne nägemus Ukrainas toimuvast sõjast. Lavastus toetub tegelike inimeste lugudele Ukrainas Mariupolis, Hersonis ja teistes linnades. Lavastus on inimestest, kes on jäänud sõja hammasrataste vahele, ning sellest, mida korraldab vene ... loe edasi »

Arvustused:
Loe 1 arvustust
Hinnangud:
1 hindaja
0
?/110
Ootame0
Avameelselt abielust LendTeater 1970-01-01
0
Eesti dramaturgia | 1h 10min (vaheaegadeta)LendTeater | Esietendus: 3.03.2023 (LendTeater)

Erki Aule poolt üllitatud tekst on valminud Eesti abielupaaride intervjuude põhjal. Kui palju oled sina valmis avama isiklikemaid seiku oma kooselust? 30 abielupaari on rääkinud avameelselt oma abielust – toredatest hetkedest, meeldejäävatest sündmustest, aga ka ... loe edasi »

0

Korduseksam (2023)

Ivo Eensalu 100. lavastus!

Eesti dramaturgia | 2h 30min (1 vaheaeg)Kuliss | Esietendus: 1.06.2023 (Hüüru mõis)

Kas oled kunagi tundnud, et oled saanud koolis ebaõiglase hinde? Ehk on halb eksami tulemus mõjutanud koguni edaspidist käekäiku, nullinud võimaluse astuda ülikooli ja sundinud loobuma unistustest? Selles loos on kõik valesti läinud alates päevast, kui ... loe edasi »

0

Mehistumise viisid (2023)

Mehelikkus on ohus! Mis vaevab Eesti meest?

Eesti dramaturgiaTeet ja pojad | Esietendus: 9.05.2023 (Põhjala tehas)

Bluusikal. Sooidentiteedid on maailmas pea peale pööratud, hegemooniline mehelikkus küsimuse alla seatud ning ühiskondlikud kriisid lisavad veel õli tulle. Paratamatult tunnevad paljud mehed ebakindlust, millele võivad järgneda ootamatud ja ebaterved reaktsioonid. Kes otsustab põgeneda, kes kasutab ... loe edasi »

0
Maailma dramaturgiaTEMUFI | Esietendus: 20.07.2023

TEMUFI uue suvelavastuse “Suur Boy ja Väike Boy” alusteksti autor on James Krüss, kelle kuulsamate teoste hulka kuulub ka “Timm Thaler ehk müüdud naer”.

0
Eesti dramaturgiaEMTA lavakunstikool | Esietendus: 30.04.2023 (Sakala 3 black box)

Nagu Kangro varasemad koostööd lavakooli lendudega, sünnib seegi lavastus suuresti osaliste endi ettepanekutest. „Komöödia” räägib inimeseks olemise tundest, tänasest päevast ja kõvaksläinud leivast.

0

Mis saab siis, kui meid enam ei ole? (2023)

Performatiivne uurimus igatsusest

Eesti dramaturgiaTartu Uus Teater | Esietendus: 14.04.2023 (Tartu Uus Teater)

Seltskond häid sõpru kohtub üle pika aja, et lihtsalt koos olla. Ootusärevus on suur, sest selliseid võimalusi koosolemiseks on aina vähem, aeg läheb aina edasi ja elu on aina intensiivsem. Laud on kaetud ja joogid välja ... loe edasi »

0

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.