Vali esietenduse aeg:

?/10
Ootame
Eesti dramaturgia, Komöödia | 1h 20min (vaheaegadeta)Müüdud Naer | Esietendus: 11.09.2021 (Võru Kannel)

Lavastus põhineb trupi isiklikel vestlustel ning traditsioonilistel Vana-Võromaa naiste rituaalidel ja kommetel, mis puudutavad peamiselt hällilaule ja lugusid meeste koju ootamisest ning nendega seotud tunnetest. See on ebaviisakas ja humoorikas lugu Lõuna-Eesti naiste söögilaua juttudest, ... loe edasi »

Poiss ja liblik (2021)

Anton Hansen Tammsaare miniatuuril ja Ardo Ran Varrese muusikal põhinev visuaalteatrilavastus väikelastele.

?/10
Ootame
Eesti dramaturgia, Lastele, Väikelastele | 25min (vaheaegadeta)Eesti Noorsooteater | Esietendus: 12.09.2021 (Väike saal)

Muusikaline rännak maailma südamesse, lähimale aasale tuttavas metsatukas. Kuhugi, kus on kogu maailm koos. Maailm, mille üle rõõmustada ja muretseda, mida hoida ja armastada.

Johnny (2021)

Rockooper

?/10
Ootame
Eesti dramaturgia | 3h (1 vaheaeg)Vaiguviiul | Esietendus: 5.08.2021 (Tartu laululava)

Johnny on oma elus jõudnud punkti, kus talle näib, et kõik teavad alati paremini, kes ta on ja mida ta tegema peab. Kui ta satub aga tühjast tõusnud skandaali keskmesse, toob see kaasa pöördelised sündmused ... loe edasi »

?/10
Ootame
Eesti dramaturgia | 1h 20min (vaheaegadeta)Pärnu Suveteater | Esietendus: 8.07.2021 (Pärnu Jahtklubi purjekakuur)

Need on lihtsad lood vanaks ja targaks saanud naistest ja meestest, kes end eluõhtu päikese käes soojendavad. Piret ja Sepo kehastavad mitut vanapaari, kellel päevaaskelduste kõrval pole kuhugi kadunud elujanu ja uudishimu. Igaühes on peidus laps! ... loe edasi »

?/10
Ootame
Eesti dramaturgia | 2h 30min (1 vaheaeg)Vana Baskini Teater | Esietendus: 23.07.2021 (Koidula Muuseumi õu, Pärnu)

"Kihnu Jenka" on lugu tublist eesti naisest, keda on läbi elu aidanud rõõmus meel ja laulud. Armastuslugu, tema kohtumine ja elu koos abikaasa Jaan Kösteri ehk Kihnu Jenkaga. See pole dokumentaaljutustus, vaid fantaasiamäng, mis põhineb ... loe edasi »

Kadunud kodu (2021)

Ernst Enno motiividel

?/10
Ootame
Draama, Eesti dramaturgiaSaueaugu Teatritalu | Esietendus: 20.07.2021 (Saueaugu Teatritalu)

Kuskil kaugel, metsa veerel või soo serval, on üks talu, kuhu naabrid ei paista. Õhtul ei lase ritsikate kõrvulukustav sirin seal rahulikult magama jääda ja hommikul ajab lindude vali laul varakult une ära. Värskelt niidetud ... loe edasi »

Une Mati udujutt (2021)

Muusikaline koguperemürgel

?/10
Ootame
Eesti dramaturgia, Kogu perele, Lastele | 2h (1 vaheaeg)Lutsu Teater | Esietendus: 1.07.2021 (Lutsu külaplats)

Väike Madli ei jää magama. Talle tuleb külla Une-Mati, kes tahab Madlile uneliiva silma raputada. Madli ei taha liiva silma ja norib Une-Matilt nutu hinnaga unejutu välja. Kuna Une-Mati pole suurem asi jutustaja, tulevad tema ... loe edasi »

9.7 Kasuema (2021)

Muusikaline koguperelavastus

9.7/10
12 hindas
Eesti dramaturgiaEmajõe Suveteater | Esietendus: 9.07.2021 (Staadioni tänav 48, Tartu)

„Kasuemas” kohtume taas juba „Kadrist” tuttavate tegelastega. Uus elukorraldus viib Kadri internaatkooli ja seal leiab ta omalaadse perekonna: üheskoos elades lihvitakse vastastikku iseloomude teravaid nurki, õpitakse hindama nõudlikku sõprust, ära tundma tühisust ning avastama sisemisi ... loe edasi »

Vana klaver ehk Suusabaasis on tantsupidu (2020)

Muusikal armastatud lauljast Kalmer Tennosaarest

?/10
Ootame
Eesti dramaturgiaThors Production | Esietendus: 31.07.2020 (Kiidjärve park Põlvamaal)

Kalmer Tennosaar oli üks Eesti esimesi poptähti, kelle sametine hääl viis une tuhandetelt naistelt. Pärast seda, kui Kalmerist sai Eesti Televisiooni esimene meesdiktor, vallutas ta peagi kõik suuremad estraadilavad nii siin- kui sealpool Nõukogude Liidu ... loe edasi »

Vanaema õunapuu otsas (2021)

Muusikaline koguperelavastus

?/10
Ootame
Eesti dramaturgia, Kogu perele, Maailma dramaturgiaTeatribuss | Esietendus: 17.07.2021 (Teatri Kodu sisehoov)

Seiklus kahes osas, suutäie laulu, näputäie muusika ja mänguga. Andreas on kurb, et ta vanaema juba surnud on. Talle tundub, et see on ebaõiglane. Kuid ühel kenal päeval otsustab vanaema Andreasele külla tulla. Poisi ja vanaema ... loe edasi »