Kokku leitud: 4

MUBA ehk Tallinna Muusika- ja Balletikool on neile, kes tunnevad muusika, tantsu ja tarkuse kutset. Õppida saab nii põhikooli, gümnaasiumi kui kutseõppekavade järgi.

0

Elukeskkonna kujundaja  Eesti Kunstiakadeemia on Eesti ainus arhitektuuri-, disaini-, kunsti- ja kunstikultuurialast kõrgharidust andev avalik-õiguslik ülikool, mis on tegutsenud katkematult 1914. aastast. Sajandivanuse kooli puhul räägime aga kaasaegsest akadeemiast ning loovinimestest, kes tegelevad traditsiooniliste tehnikate ja ... loe edasi »

0

Viljandi kultuuriakadeemia on osa Tartu Ülikoolist, mis kuulub maailma parimate ülikoolide nimistusse. Kultuuriakadeemias kohtuvad dialoogis teadmised ja kultuur: ühendame pärimuse ja tänapäeva, rahvuslikkuse ja rahvusvahelisuse, teadus- ja kunstiloome, teooria ja praktilised lahendused. Akadeemia pakub tudengitele ... loe edasi »

0

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lavakunstikool, rahvalikult tuntud kui lavakas, on Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia üksus, mis pakub teatrikoolitust. 1938. aastal Tallinna Konservatooriumi juurde loodud Tallinna Konservatooriumi Riiklik Lavakunstikool ei saanud järgnenud Nõukogude ja Saksa okupatsiooni ning ... loe edasi »

0

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.