TEMUFI (6)

Ideed ellu!

Muusikateater, Sõnateater | ViljandiAsutatud: 25.04.2016

Jah, me oleme sõpruskond, kuid sellest ainult ei piisa, et vedada jätkusuutliku produktsiooni. Piisab sellest, kui meil kõigil on tahe öelda “ei” asemel “jah” ... seda meil juba on. Kõigi meie ühiseks omaduseks on “kuidas ... loe edasi »

Eesti Noorsooteater (70)

varasemate nimedega ENSV Riiklik Nukuteater, Eesti Nukuteater, Eesti Nuku- ja Noorsooteater, NUKU teater

Eesti Noorsooteater on noore vaataja teater, mis kujundab noore inimese kultuuriruumi, avardab tema tajusid, peegeldab tema maailmatunnetust, aitab tundma õppida iseennast ja maailma. Teatri juurde kuuluvad ka Nukuteatrimuuseum ja Rahvusvaheline visuaalteatrifestival Tallinn Treff, mis moodustavad ... loe edasi »

Muusikateater, Tantsuteater | TallinnAsutatud: 6.09.1913

Rahvusooper Estonia tegevusele pandi alus 1865. aastal, kui Tallinnas loodi laulu- ja mänguselts „Estonia“. Seltsi algatusel ja baasil alustas 1906. aastal tegevust professionaalne Teater Estonia, mis 1913. aastal kolis vastvalminud teatrimajja Estonia puiesteel, kus asutakse ka ... loe edasi »

Muusikateater, Sõnateater, Tantsuteater | TartuAsutatud: 12.08.1906

Oma 150-aastase ajalooga on Vanemuise teater Eesti esimene emakeelne teater, mille asutamine 1870. aastal märgib ühtlasi ka rahvusteatri sündi. Saanud oma nime Põhjala pärimuskultuurist, kosmilisest munast sündinud lugude vestja, maagilise häälega loitsude ja luule jumala ... loe edasi »

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.