Vali esietenduse aeg:

?/10
Ootame
Lastele, Maailma dramaturgia, Noortele | 1h 40min (1 vaheaeg)Vene Teater | Esietendus: 27.05.2021 (Suur saal)

Kes meist ei oleks lapsepõlves unistanud seiklemisest imedemaal, kus kõik-kõik-kõik on täiesti teisiti kui päriselus. Lavastaja Juliana Laikova, kunstnik Hetag Tsabolov, koreograaf Olga Privis ja helilooja Aleksandr Žedeljov on loonud imelise õhustikuga lavaloo, mis põhineb Lewis ... loe edasi »

Eesti dramaturgia, Lastele, Noortele | 1h 15min (vaheaegadeta)Rakvere Teater | Esietendus: 8.12.2021 (Suur saal)

Ühel lumisel jõululaupäeval lepatriinude külas läks lepatriinu Tim külla oma sõber Miale, kes elas kuuse otsas. Ta oli päris elevil, sest saladuskatte all võib öelda, et Mia meeldis talle natuke. Nad olid just asunud Mia juures mustikakooki sööma, kui korraga ... loe edasi »

Ninasarvik (2021)

Naer minevikust, küsimus tulevikust

Maailma dramaturgia, NoorteleEesti Noorsooteater | Esietendus: 26.09.2021 (Ferdinandi saal)

Ühel kaugel maal, üldse mitte siin, hästi ammu, üldse mitte praegu, juhtus üks üksikjuhtum. Seda täiesti ootamatut ning täiesti arusaamatut linnarahva kokkusaamist ühe paksunahalisega ilmestas ohe. Kuidas ometi sai ta sinna, kus ta olema ei ... loe edasi »

U-TUBE (2021)

Noortelavastus “U-TUBE” ehk kuidas minust saaks youtuber?

?/10
Ootame
Eesti dramaturgia, Noortele | 1h 15min (vaheaegadeta)TEMUFI | Esietendus: 13.09.2021 (Viljandi Pärimusmuusika AIT)

Kelleks tahad sa saada, kui suureks kasvad? Küsis Friedebert Tuglas väikeselt Illimarilt. Youtuberiks! 21.sajandi kõige populaarsem tuleviku töökoht. Kes on siis youtuber? Unistuste amet, justkui režissöör, operaator, valgustaja ja osatäitja samal ajal. Kõike seda vastavalt ... loe edasi »

Teises toas (2021)

Tõestisündinud lood sellest, kuidas kõige lähedasemad kõige rohkem haiget teevad

?/10
Ootame
Draama, Eesti dramaturgia, NoorteleEesti Noorsooteater | Esietendus: 5.06.2021 (Ovaal- ja proovisaal)

Dokumentaallavastus „Teises toas” jutustab lugusid sellest, kuidas inimesed, kes on sulle kõige kallimad kogu maailmas, teevad sulle kõige rohkem haiget. Need lood algavad sellest, kuidas ema sulle halva hinde pärast rihma andis, ja lõppevad seal, ... loe edasi »

Miks me varastasime auto (2021)

Vasakul on sidur – selle lased hästi aeglaselt lahti ja annad gaasi!

?/10
Ootame
Draama, Maailma dramaturgia, NoorteleEesti Noorsooteater | Esietendus: 27.02.2021 (Väike saal)

Lavastus „Miks me varastasime auto” põhineb saksa kirjanik Wolfgang Herrndorfi tempokal ja rohkete pööretega noorteromaanil. „Miks me varastasime auto” peategelaseks on eraklik teismeline Maik Klingenberg, kelle kodune elu pole kiita. Tema ema hoolib küll pojast, kuid ... loe edasi »

Draama, Maailma dramaturgia, Noortele | 3h (1 vaheaeg)Eesti Noorsooteater | Esietendus: 8.03.2015 (Ferdinandi saal)

Tuntud inglise kirjaniku Mark Haddoni noorteromaanil põhinev näitemäng autistlike kalduvustega 15-aastasest poisist – erilisest ja eraklikust Christopherist, kes näeb maailma teisiti kui meie. Sündmustik saab alguse koera surmajuhtumist, omamoodi mõrvamüsteeriumist, mida Christopher uurima asub. Ta ei ... loe edasi »

Vari (2018)

Etendusi mängitakse eesti või vene keeles

?/10
Ootame
Lastele, Maailma dramaturgia, Noortele | 40min (vaheaegadeta)Eesti Noorsooteater | Esietendus: 7.10.2018 (Ovaalsaal)

Külmalt põhjamaalt pärit õpetatud mees kolib talveks soojale lõunamaale, kus päike kuumalt pea kohal sirab, nii et varjud päris lühikeseks muutuvad. Ühel õhtul soovib ta, et tema vari piiluks salapärasesse majja, kuhu mees ise ei ... loe edasi »

Noored hinged (2018)

Inimene, see on kõige huvitavam raamat maailmas

?/10
Ootame
Eesti dramaturgia, Noortele | 2h 45min (1 vaheaeg)Eesti Noorsooteater | Esietendus: 30.09.2018 (Väike saal)

2018. aasta märgib Anton Hansen Tammsaare 140. sünniaastapäeva. Kuid ka kirjandusklassik on kunagi noor olnud. Tammsaare 1909. aastal kirjutatud jutustuse „Noored hinged” esmalavastus toob vaataja ette ühe lühikese, kuid murrangulise etapi kuue noore inimese elust, ... loe edasi »

Seitsmepäine haldjas (2015)

Muinasjutud ärklitoas

?/10
Ootame
Lastele, Maailma dramaturgia, Noortele | 35min (vaheaegadeta)Eesti Noorsooteater | Esietendus: 9.05.2015 (Ovaalsaal)

„Seitsmepäine haldjas” viib publiku väiksesse ärklituppa, kus vanaema sukeldub muinasjuttude maailma, et lapselaps Juulile haigevoodis veidigi lohutust ja rõõmu pakkuda. Maagilisel kombel saab tillukesest ärklitoast imedemaa ning pesunöörilt ärkab ellu rida eriilmelisi kangelasi – Babo-Titi, ... loe edasi »