Vali esietenduse aeg:

Vabalt peetavate kanade munad (2021)

Lugu kohtumistest, ühendustest. Argistest imedest.

Draama, Eesti dramaturgia | 1h (vaheaegadeta)Tallinna Linnateater | Esietendus: 19.11.2021 (Salme Kultuuri­keskuse väike lava)

Ma tahan muutuda, aga minimaalselt. Tahan olla üksi, aga koos teistega. Tahan muneda, aga mitte eriti kõrgelt. Hüppaks lati alt sülle neile, kes mulle magusaid mõtteid kõrva sisse sosistaksid ja siis kõikehõlmava pai teeksid. Teistega ... loe edasi »

?/10
Ootame
Eesti dramaturgia, LasteleMüüdud Naer | Esietendus: 20.02.2020 (Võru Kandle väike saal)

MTÜ Müüdud Naer lastelavastus KUNKSMOOR JA KAPTEN TRUMM räägib loo üksikul saarel elavast kiitsakast, lorilaule armastavast Kunksmoorist ja tema ümarast kaaslasest kapten Trummist. Nad saavad sõbralikult ja rahumeelselt läbi päevani, mil nad hakkavad mängima täringumängu ... loe edasi »

Komöödia, Maailma dramaturgiaVene Teater | Esietendus: 5.11.2021 (Suur saal)

Teatri kulisside tagust elu varjutab saladuseloor: see peibutab ja meelitab, kuid kõik, mis publiku silmale nähtamatuks jääb, pole mitte ainult suur ja ülev, vaid ka lihtsalt lõbusalt naljakas. Kunagi üht etendust vaadates tabas see mõte ... loe edasi »

Draama, Maailma dramaturgiaVene Teater | Esietendus: 26.11.2021 (Väike saal)

Seitse lugu tunnetest, ilust ja elust lavastuses ""Delhi" tants", mis põhineb tuntud näitekirjaniku Ivan Võrõpajevi samanimelisel näidendil. Ivan Võrõpajev – näitekirjanik, lavastaja ja näitleja. Sündis 1974. aastal Irkutskis. Lõpetas Irkutski teatrikooli, hiljem õppis Moskvas B. Štšukini ... loe edasi »

Alina (2021)

Lavastus raskusjõust

Draama, Maailma dramaturgia | 1h 20min (vaheaegadeta)Must Kast | Esietendus: 10.12.2021 (Genialistide Klubi)

“See on piinlik hetk, kui inimene kukub. Kui jõuaks, keeraks pea ära, aga see juhtub nii äkki. Nägu moondub, käed vehivad õhus, ei saa kuskilt kinni, suust tuleb karje, nagu kurt kisendaks, tasakaal kaob, kontrolli ... loe edasi »

24/7 (2021)

Tõnis Niinemetsa stand-up

?/10
Ootame
Eesti dramaturgia, KomöödiaPOINT | Esietendus: 14.10.2021 (Rävala 8 konverentsisaal)

Nad ütlevad, sa oled see, mida Sa teed. Nad ütlevad, kui Sa teed oma tööd väga hästi oled Sa edukas. Nad ütlevad, kui Sa teed missiooniga tööd oled Sa natuke nagu jumal, Sa panustad kogu inimkonna jaoks, ... loe edasi »

?/10
Ootame
Eesti dramaturgia, Lastele, VäikelasteleMiksteater | Esietendus: 28.03.2019 (Ardu Lasteaed)

Kusagil kaugel, üsna meie keskel elavad kulplased. Kulplased on kilplaste sugulased, kusjuures kulplased on just see nutikam haru. Kulplaste kõige suuremaks unistuseks on saada pai. Jah, ühte hella, väikest, sooja paid. Hella pai eest on ... loe edasi »

Sadam (2017)

Humoorika alatooniga südamlik lugu

?/10
Ootame
Draama, Eesti dramaturgia | 1h 15min (vaheaegadeta)LendTeater | Esietendus: 28.03.2017 (Elva LendTeater)

Lavastuse keskmes on naine, kel on alatasa kiire – töö ja kodu! -, kuid paraku peab ta aega leidma ka eaka ema hooldamiseks. Kiirus, kiirus, kiirus – kust võtta aega ema jaoks?! See on pigem ... loe edasi »

Pikk tige vanaeit (2020)

Maagilised muinaslood lastele

?/10
Ootame
Eesti dramaturgia, Lastele, Noortele | 45min (vaheaegadeta)Kellerteater, Oma Lava | Esietendus: 27.10.2020 (Von Glehni Teater)

Eesti rahvajuttudel põhinev sooloetendus “Pikk tige vanaeit” on loodud silmas pidades noori alates 9-ndast eluaastast, kes enam hea meelega muinasjutte ei loe, aga on valmis kohtuma küsimustega noortest ja vanadest, elust ja surmast, sõprusest ning ... loe edasi »

?/10
Ootame
Lastele, Maailma dramaturgiaMiksteater | Esietendus: 30.11.2018 (Iloni Imedemaa)

Iga päev läksid ema ja isa tehasesse tööle ja Bertil jäi üksi koju. Ta polnud mitte alati üksi olnud. Varem oli tal õde, kelle nimi oli Märta. Aga ühel päeval tuli Märta koolist koju ja ... loe edasi »

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.