Vali esietenduse aeg:

Midagi ikka (2021)

Stand-up komöödia

Eesti dramaturgia, Komöödia | 1h 30min (vaheaegadeta)Lavahunt | Esietendus: 22.09.2021 (Paide Muusika- ja Teatrimaja)

Kait Kall ja Priit Pius on ühendanud jõud, et anda üks korralik naerulihaste trenn. Eesmärk on lihtne, ent samas keeruline, sest tihtipeale on elus olukordi, kui keegi naerab südamest ning teine mõtleb kõrval, et kui ... loe edasi »

?/10
Ootame
Komöödia, Maailma dramaturgiaVana Baskini Teater | Esietendus: 13.09.2021 (Vene Kultuurikeskus)

Elusügisesse jõudnud mees armastab sageli istuda pargipingil, seltsiks raamatud ja lähedal tiigis prääksuvad pardid. Näib, et vanem härrasmees on oma eluga rahul. Ühel päeval aga saabub samale pingile naine, kes pole oma eluga sugugi rahul. ... loe edasi »

?/10
Ootame
Eesti dramaturgia, Komöödia | 1h 20min (vaheaegadeta)Müüdud Naer | Esietendus: 11.09.2021 (Võru Kannel)

Lavastus põhineb trupi isiklikel vestlustel ning traditsioonilistel Vana-Võromaa naiste rituaalidel ja kommetel, mis puudutavad peamiselt hällilaule ja lugusid meeste koju ootamisest ning nendega seotud tunnetest. See on ebaviisakas ja humoorikas lugu Lõuna-Eesti naiste söögilaua juttudest, ... loe edasi »

Eesti dramaturgia, Komöödia | 1h 20min (vaheaegadeta)Haltuurakunst | Esietendus: 15.09.2021 (Rävala 8 konverentsisaal)

Uskumatult andekas kobakäpp. Rahva poolt armastatud ja vihatud humorist. Joodikust triatleet. Seksikas pereisa. Tagasihoidlik dändi. Juba Sokrates ütles: Tunne iseennast. Ja Märt tundis, et aeg on käes... proovida üksi laval hakkama saada. Mis laval toimuma hakkab? ... loe edasi »

Suveöö unenägu (2021)

Hooaja avalavastus

Suveöö unenägu” on kahtlemata Shakespeare’i üks fantaasiarikkamaid ja salapärasemaid näidendeid, mis kaunis poeetilises ja sümbolite keeles pakub rohkeid mänguvõimalusi ning avab inimese vaimu ja hinge sügavusi. Shakespeare kõneleb unenäo ja ärkvelolu saladusest, armastuse paljudest palgejoontest, tema ... loe edasi »

?/10
Ootame
Eesti dramaturgia, Komöödia | 2h 30min (1 vaheaeg)Vene Teater | Esietendus: 25.01.2019 (Suur saal)

Andrus Kivirähki näidend “Eesti matus“ on Eesti teatrilaval olnud erakordselt edukas. Siin ei ole midagi imestada, räägib ju näidend ühe eesti pere elust, mis on paljuski sarnane tuhandete teiste perede lugudega. Teine maailmasõda, nõukogude vangilaagrid, kommunistlik ... loe edasi »

Komöödia, Maailma dramaturgiaRakvere Teater | Esietendus: 8.10.2021 (Väike saal)

Kas te olete kunagi kokku puutund ametnikega? Muidugi olete. Ikka on vaja mingit dokumenti uuendada või korteriasju ajada. Kas on tekkinud probleeme? Ilmselt on. Ja te pole aru saanud, miks need asjad nii palju aega ... loe edasi »

Madame Brigitte (2021)

Sõnadeta maskikomöödia kroonilisest üksildusest.

?/10
Ootame
Eesti dramaturgia, Komöödia, Maailma dramaturgia | 1h (vaheaegadeta)Kellerteater | Esietendus: 26.05.2021 (Kellerteater)

Groteskne maskiteatri lavastus üksilduse eest põgenevast daamist. Mis saab siis kui naabrite pealtkuulamisest on saanud su ainus suhe? Kui armastus on jäetud igaveseks suletud kirjadesse? Kui unistused on saamas painajateks? Mis saab siis kui üksildusest ... loe edasi »

BÄNG (2021)

Marius von Mayenburgi satiiriline komöödia

?/10
Ootame
Komöödia, Maailma dramaturgia, Satiir | 2h (vaheaegadeta)Nargenfestival, Kinoteater | Esietendus: 18.07.2021 (Naissaarel Omari küün)

Ootamatult sünnib maailma imik, kes oskab rääkida. Isegi räusata. Üldse on tema peamiseks sooviks, et senisele poliitkorrektsusele tuleks lõpp. Marius von Mayenburgi näidend, mis Naissaarel, Omari Küünis lavale jõuab, peegeldab lavastaja Priit Võigemasti sõnul üsna ... loe edasi »

Indrek ja heledad hääled (2021)

Tammsaare + Jakobson = taasleitud ARMASTUS

?/10
Ootame
Eesti dramaturgia, Komöödia | 2h 30min (1 vaheaeg)Pärnu Suveteater | Esietendus: 9.06.2021 (C. R. Jakobsoni talumuuseum)

Mis juhtub, kui Kõrboja Anna, Juudit ja neiu Tiksi saabuvad Põrgupõhja puhkemajja, mille peremeheks on Indrek? Ja mis saab siis, kui avastatakse Carl Robert Jakobsoni peidetud testament, milleks on tema 4. isamaaline kõne? Selles loos kogunevad A ... loe edasi »