Tutvustus

Jah, me oleme sõpruskond, kuid sellest ainult ei piisa, et vedada jätkusuutliku produktsiooni. Piisab sellest, kui meil kõigil on tahe öelda “ei” asemel “jah” … seda meil juba on. Kõigi meie ühiseks omaduseks on “kuidas saaks?” – mentaliteet, mis on viinud nii kaugele, kus me praegu eksisteerime. Me väärtustame läbipaistvust, avatust, ühiskonnakasulikkust. Kuid mis kõige olulisem, me väärtustame meeldejäävaid lugusid, mis aitavad inimestel leida küsimustele ka vastused.

Info:

TEMUFI logo

+372 53 313 304

E-post

Veebiaadress

Viljandi, Lossi 37-6, 71004

Veel teatreid

 • Tammsaare Teater (74)

  Tammsaare Teater on üks väiketeater Tallinnas, millest mõned inimesed pole kuulnud, aga teadjamad teatrikülastajad on ja nii mitmedki on meie ... loe edasi »
 • Eesti Noorsooteater (69)

  Eesti Noorsooteater on noore vaataja teater, mis kujundab noore inimese kultuuriruumi, avardab tema tajusid, peegeldab tema maailmatunnetust, aitab tundma õppida ... loe edasi »
 • Tallinna Linnateater (56)

  Kui Tallinna Linnateater, algse nimega Eesti Riiklik Noorsooteater 1965. aastal loodi, valiti avalavastuseks kõneka pealkirjaga näitemäng „Otsustage meie üle, inimesed!“. ... loe edasi »
 • Teater NO99 (13)

  Teater NO99 on 2005. aastal loodud teater Tallinnas, mille keskmes on 9 näitlejast koosnev trupp ja mille kunstilisteks juhtideks on ... loe edasi »
 • Raadioteater (93)

  Silmad on suletud. Kopsud ehmatati hingama. Aga sa võisid kuulda… ja esimene tegu su elus oli hääl! Raadioteater erineb oma spetsiifika poolest ... loe edasi »
 • Eesti Draamateater (101)

  Draamateater kasvas välja koolist. Aastal 1920 alustas tegevust Eesti esimene teatrikool, Paul Sepa erastuudio. Selle baasil tekkinud Draamastuudio esimese lennu ... loe edasi »

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.