Vali sünni kuupäev:

Kokku leitud: 46
Soome | Autor Sündinud: 8.07.1969, Turu

Tove Appelgren on Soome autor (sündinud 08.07.1969, Turu / 53-aastane). Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Jussi Ruskanen - Soome valguskunstnik ja valguskujundaja. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0
Soome | Autor Sündinud: 1.10.1944, Kauhava linn

Antti Tuuri on Soome autor (sündinud 01.10.1944, Kauhava linn / 78-aastane). Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Markus Tapio - Soome helilooja ja muusik. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Julia Jäntti - Soome kunstnik. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Laura Mattila - Soome lavastaja. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Laura Cemin - Itaalia, Soome dramaturg. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Anna Kontek - Soome, Poola kostüümikunstnik. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Silja Aalto - Soome ooperilaulja ja sopran. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0
Soome | Autor Sündinud: 1.06.1955, Helsingi

Esko Salervo on Soome autor (sündinud 01.06.1955, Helsingi / 67-aastane). Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0
Soome | Lavastaja Sündinud: 22.12.1987

Samuel Harjanne on Soome lavastaja (sündinud 22.12.1987 / 35-aastane). Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Suvi Väyrynen - Soome sopran ja ooperilaulja. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.