Vali sünni kuupäev:

Kokku leitud: 59

Anna Lipponen

täisnimega Anna-Maria Lipponen

Anna Lipponen - Soome näitleja ja kunstiline juht(täisnimega Anna-Maria Lipponen; ). Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Aku Lahti - Soome valguskujundaja. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0
Soome | Helikujundaja Sündinud: 14.11.1977, Oulu

Anssi Laiho on Soome helikujundaja (sündinud 14.11.1977, Oulu / 46-aastane). Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Leevi Lehtinen - Soome visuaalkunstnik. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Milla Virtanen - Soome tantsija ja koreograaf. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0
Eesti, Soome | Autor, Humorist Sündinud: 23.11.1973, Tallinn

Ta elab ja töötab Soomes alates 1991. aasta juunist. Ta on lõpetanud dramaturgina Tampere ülikooli. Terrase esimene raamat "Stockmann Yard" ilmus aastal 2015. Teos on humoorikas ülevaade Terrase tööst ja kogemustest Helsingi Stockmanni kaubamaja eradetektiivina ... loe edasi »

0

Sari Niinikoski - Soome dramaturg ja teatrijuht. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Katia Skylar - Venemaa, Soome näitleja ja etendaja. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Jari Kettunen - Soome grimmikunstnik. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Aino Kivi - Soome autor ja teatrijuht. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Paula Siimes (60)

täisnimega Paula Susanna Siimes

Soome | Näitleja Sündinud: 20.05.1963, Helsingi

Paula Siimes on Soome näitleja (täisnimega Paula Susanna Siimes; sündinud 20.05.1963, Helsingi / 60-aastane). Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0
Soome | Näitleja Sündinud: 5.02.1964

Antti Pääkkönen on Soome näitleja (sündinud 05.02.1964 / 60-aastane). Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.