Vali sünni kuupäev:

Kokku leitud: 60

György Spiró - Ungari autor ja dramaturg. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Sari Niinikoski - Soome dramaturg ja teatrijuht. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Igor Savkin - Eesti dramaturg. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Mart-Matteus Kampus - Eesti dramaturg. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Anna Laura Alamets - Eesti lavastaja ja dramaturg. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Kerli Ever - Eesti dramaturg. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Ross Manson - Kanada dramaturg. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Daniel Brooks - Kanada dramaturg. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Sabine Cmelniski - Belgia dramaturg. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0
Eesti | Dramaturg Sündinud: 5.07.1999

Maarja Moor on Eesti dramaturg (sündinud 05.07.1999 / 24-aastane). Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0
Eesti | Dramaturg Sündinud: 29.08.2003

Joosep Lõhmus on Eesti dramaturg (sündinud 29.08.2003 / 20-aastane). Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0
Eesti | Dramaturg Sündinud: 13.04.1982

Mart Kase on Eesti dramaturg (sündinud 13.04.1982 / 42-aastane). Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.