Vali esietenduse aeg:

Heinari tähetund (2021)

Tragi komöödia teatrist ja inimesest

Maailma dramaturgia, Tragikomöödia | 1h 20min (vaheaegadeta)Karlova Teater | Esietendus: 20.11.2021 (Karlova Teater)

”Mu nimi on Heinar. Just nimelt H-E-I-N-A-R, mitte Einar, nagu kiputakse ütlema. Mina olen siin teatris rekvisiitor. Te ei tea vist, mida see tähendab? Ühesõnaga, ma vastutan siin põhimõtteliselt kõige eest. Kirg oma kutsumuse vastu ... loe edasi »

Eesti dramaturgia, TragikomöödiaVanemuine | Esietendus: 23.10.2021 (Väike maja)

Ühel päeval saabub vallavalitsusse ingelinvestor, kes tunneb huvi asustamata ääremaade vastu. Koos vallavanemaga minnakse piirkonda üle vaatama, et leppida kokku müügitingimustes. Sada aastat varem, vabadussõja ägedate lõpulahingute aegu ei pandud tähelegi, et uusim soomusrong ei ... loe edasi »

?/10
Ootame
Maailma dramaturgia, Tragikomöödia | 2h (vaheaegadeta)Nargenfestival, Kinoteater | Esietendus: 28.07.2016 (Naissaare Omari küün) / Viimane: 5.07.2021

Tingimisi vanglast vabastatud neonats Adam saadetakse aastaks pisikesse kolkakirikusse meelt parandama. Kohaliku koguduse hingekarjane Ivan, kes on veendunud, et kurjust ei ole olemas ning inimesed on oma olemuselt head, võtab ta avasüli vastu. Peagi areneb Adama ... loe edasi »

Mrožek (2021)

Absurdi tragikomöödia

?/10
Ootame
Absurd, Maailma dramaturgia, TragikomöödiaVene Teater | Esietendus: 25.08.2021 (Väike saal)

"Kui ma hakkan tõsiselt mõtlema, siis näen kui koomiline on maailm." - Stanislaw Jerzy Lec Parim ravim meeleheite vastu on naer. Sellisesse paradoksaalsesse ja lihtsustatud valemisse võiks paigutada absurditeatri fenomeni, mille säravaimaks esindajaks on poola kirjanik, ... loe edasi »

Maailma dramaturgia, Tragikomöödia | 2h 50min (1 vaheaeg)R.A.A.A.M | Esietendus: 6.07.2021 (Tõstamaa mõis)

Lavastus tööpealkirjaga “Kass maandub alati käppadele” – on tragikoomiline fantaasia Maria Budbergi, kes on tuntud ka, kui Mura Zakrevskaja, eluloo motiviidel. See pole biograafiline lavastus. See on müstika ja koomilise farsi elementidega fantaasia sellest, mis ... loe edasi »

?/10
Ootame
Maailma dramaturgia, TragikomöödiaSundown Entertainment | Esietendus: 30.06.2019 (Rehe küün Harjumaal) / Viimane: 2.08.2021

Ühel pimedal, tormisel varahommikul kogunevad Gravesendi Hõbedase Vanadekodu teise korruse puhketuppa viis vanadaami, kes ootavad päästemeeskonda. Alumise korruse elanikud on juba evakueeritud, sest möllav torm on paisutanud akende all voolava jõe vee ohtlikult kõrgele, ähvardades ... loe edasi »

TÕDE (2021)

Tragikomöödia kahes vaatuses

?/10
Ootame
Maailma dramaturgia, Tragikomöödia | 2h (1 vaheaeg)LendTeater | Esietendus: 24.05.2021 (LendTeater)

Kust algab tõde ja kust tõelisus? Pöörane lugu meistervaletajast, kelle valede kaardimaja hakkab kokku varisema. Mida sellises situatsioonis peale hakata? Üks võimalus on olla aus ja rääkida tõtt, teine aga varjata valet valega. ”Kui kõik maailma ... loe edasi »

?/10
Ootame
Eesti dramaturgia, Tragikomöödia | 1h 10min (vaheaegadeta)LendTeater | Esietendus: 24.07.2018 (Elva LendTeater)

Kas poliitikal ja prostitutsioonil ongi väga palju vahet? Kes kellega mängib ja kes kellele alatult kätte maksab – võimumängudes vahendeid ei valita! Koht vallavolikogus on nii ihaldatav, et selle nimel tasub vaeva näha! 2018 Külateatrite festivalil ... loe edasi »

Erik ja Anna. Armastuse kunst (2020)

Etendusel on sünkroontõlge eesti keelde!

?/10
Ootame
Eesti dramaturgia, TragikomöödiaVene Teater | Esietendus: 10.12.2020 (Väike saal)

Tema ja Temake kohtusid esmakordselt juba lasteaias ja sellest ajast saadik ei ole nad lahku läinud. Nad hoolivad teineteisest, elavad kaaslase tegemistele kaasa ja teavad üksteise kohta kõike. Alles aastaid hiljem selgub, et võib-olla nad ... loe edasi »

Maailma dramaturgia, Tragikomöödia | 2h 30min (1 vaheaeg)Vene Teater | Esietendus: 12.09.2019 (Väike saal)

Filipp Loss: “Ma armastan seda Tšehhovi näidendit väga, mulle on lähedased ja olulised selle kangelannad ja mind on alati huvitanud küsimus – mis sai õdedest edasi, milliseks kujunes nende elu? Kaks aastat tagasi sain ma Tallinnas ... loe edasi »

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.