Arvustused:

8.5/102 hinnangut
Telli teavitused
Teavita mind
2 Arvustust
Enim hääli saanud enne
Uuemad enne Vanemad enne Hinnangu järgi kasvavalt Hinnangu järgi kahanevalt
Tekstisisesed arvamused
Vaata kõiki arvamusi
Noora-Liisa
9/10 - Romeo ja Julia

Väga mõnus ja hea etendus. Eriti huvitav oli Jarek Kasari laulusõnad ja tema vahepalad.

Ann
Arvustus

Lähen kolmandat korda TUT-i ja Vanemuise etendust “Romeo ja Julia” vaatama. Miks? Sest Shakespeare’i draama on ammendadmatu nii teksti, Jareki luulenduste kui ka kunstlikult loodud intriigi tõttu: veri noor Julia ja enam-vähem vana Romeo. Arvan, et ei olegi sobilikumat duetti, sest õrn idealistlik Julia (Ilo-Ann Saarepera) ja väärikas eas Romeo… Loe edasi »

Avalda arvamust!

Kui oled antud lavastust näinud, siis jaga oma kogemust ka teistega. Kirjuta siia, mis Sulle meeldis, millised mõtted ja tunded tekkisid, kes (ja millega) jäi etendusest meelde jne.

Püüa oma sõnakasutuses olla konstruktiivne ja viisakas! Kui soovid oma arvamused pigem enda teada jätta, siis võid etendust lihtsalt 10-tärni süsteemis hinnata (10 on suurepärane ja 1.. mitte väga suurepärane).

Pea meeles, et teatrikriitika on lavastust tutvustav, seda kui tervikut analüüsiv, selle erinevaid komponente ja kokkukõla hindav, sotsiaal-pedagoogiline ja sotsialiseeruvat funktsiooni omav, etenduse häid ning halbu külgi esile toov kriitika.

Teatrikriitikal on kolm põhisuunda: tegijaile, publikule ja ühiskonnale. Teatrikriitika võib olla nii arvustuse, essee, ülevaate, intervjuu kui muljendi vormis.

Veel lavastusi

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.