Tutvustus

Vaiguviiul on 2017. aastal tegevust alustanud plaadifirma, mis keskendub parima eesti muusika plaadistamisele. Pühime tolmu nii vanematelt salvestustelt kui aitame kodustesse plaadimasinatesse jõuda uuemal eesti muusikal.

Meie sihiks on plaadistada muusikat võimalikult heas sisus ja vormis. See tähendab, et vanemat muusikat taasavaldades kasutame me originaallinte, mis puhastatakse ja taastatakse hoolikalt, et lõpptulemuseks oleks suurepärase kõlaga heliplaat.

Samuti pöörame tähelepanu albumite kujundamisele ning taustinfole. Meile on oluline, et Vaiguviiuli väljaanded näeksid välja kvaliteetsed ning vastaksid avaldatud muusika väärtusele. Ka püüame heliplaatide saatesõnades anda detailse ülevaate muusika saamisloost, selle loojatest ja esitajajatest ning võimalusel ka salvestamist puudutavast teabest.

Vaiguviiul avaldab oma väljaandeid ainult füüsilistel helikandjatel – vinüülplaatidel ning CD-del. Selle põhjuseks on eesmärk suunata muusikahuviline kuulama muusikaalbumit kui läbimõeldud tervikut. Nimelt kaldume arvama, et arvuti playlistis kipub muusika kiiresti tapeediks muutuma, ent kui plaat tuleb mängijasse asetada, siis tõenäoliselt nõuab see muusikakuulajalt ka pisut rohkem konkreetsele heliplaadile ja muusikale keskendumist. Usume, et hea muusika väärib teadlikku ja teadvustatud kuulamist.

Info:

OÜ Joovikas

+372 53 465 755

E-post

Veebiaadress

Vikerkaare 9, Tartu

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.