Tutvustus

Teatrihoovi missioon on toetada alternatiivseid etenduskunsti ilminguid Viljandis. Eesmärk on luua pinnas kaasaegsete etenduskunstide sfääri tekkimiseks Eesti väikelinnas, keskusest st Tallinnast eemal.
Teatrihoov tegutseb alates aastast 2012, mil alustas teiste teatrite ja truppide etendusõhtute korraldamist. Tänaseks on jõudnud Teatrihoov ise lavastuste produtseerimiseni.
Lavastuste korraldamise kõrval on Teatrihoovi südameasi kunstnike tegevusprotsessi toetamine. 2015. aasta kevadest ootab Teatrihoov residentuuri loomeinimesi nii etendus- kui teistest kunstivaldkondadest.
Teatrihoov tegutseb väärika kultuurilooga Koidu seltsimajas, mille loominguline atmosfäär tõmbab loovisikuid ligi nii etenduste, performance‘ite, kontserdite, näituste kui ka tööprotsessi paigana.

Info:

Teatrihoov logo

+372 5557 2477

E-post

Jakobsoni 18, Viljandi 71005

Veel teatreid

 • Eesti Noorsooteater (70)

  Eesti Noorsooteater on noore vaataja teater, mis kujundab noore inimese kultuuriruumi, avardab tema tajusid, peegeldab tema maailmatunnetust, aitab tundma õppida ... loe edasi »
 • Eesti Draamateater (101)

  Draamateater kasvas välja koolist. Aastal 1920 alustas tegevust Eesti esimene teatrikool, Paul Sepa erastuudio. Selle baasil tekkinud Draamastuudio esimese lennu ... loe edasi »
 • Rahvusooper Estonia (108)

  Rahvusooper Estonia tegevusele pandi alus 1865. aastal, kui Tallinnas loodi laulu- ja mänguselts „Estonia“. Seltsi algatusel ja baasil alustas 1906. aastal ... loe edasi »
 • Tammsaare Teater (75)

  Tammsaare Teater on üks väiketeater Tallinnas, millest mõned inimesed pole kuulnud, aga teadjamad teatrikülastajad on ja nii mitmedki on meie ... loe edasi »
 • Tallinna Linnateater (56)

  Kui Tallinna Linnateater, algse nimega Eesti Riiklik Noorsooteater 1965. aastal loodi, valiti avalavastuseks kõneka pealkirjaga näitemäng „Otsustage meie üle, inimesed!“. ... loe edasi »
 • Cabaret Rhizome (12)

  Cabaret Rhizome’i näol on tegu Teatrilaborist väljakasvanud sõltumatu teatriga, mis asutati 2009. aasta suvel. Kuigi CR’i eraldiseisev eesmärk ei ole ... loe edasi »

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.