Tutvustus

Ühendus R.A.A.A.M. loodi 2000. aastal.
MTÜ Ühendus R.A.A.A.M. on erinevate kultuuriprojektide läbiviimisele spetsialiseerunud vabatahtlik ühendus, mille peamiseks töömeetodiks on erineva temaatikaga dokumentaalse materjali (intervjuud, sotsiaalsed ja kultuurilise olemusega uurimused, kirjad, päevikud jms) ümbertöötamine igas vanuses publikule suunatud näidenditeks. Iga uus esietendus on uus Eesti näitemäng ja 14 aastaga on Eesti autoreilt  tellitud juba 34 Eesti kultuuriloolist näidendit. 2010. aastast on R.A.A.A.M.-i uue suunana lisandunud rahvusvahelised teatriprojektid. Eesti teatri mitmekesistamise eesmärgil on plaan igal aastal kutsuda Eestisse lavastama vähemalt üks välislavastaja.
R.A.A.A.M.-i projekte toetab Eesti Kultuuriministeerium ja Eesti Kultuurkapital.
Samuti on R.A.A.A.M-i projekte toetanud mitmed riiklikud fondid, välisriikide saatkonnad ja rahvusvahelised programmid. 2010. a. sai MTÜ Ühendus R.A.A.A.M. Eesti Kultuurkapitali aastapreemia – pikaajalise tulemusliku tegevuse eest.
Esinetud on Venemaal, Austrias, Soomes, USAs, Iraanis, Kanadas, Uus-Meremaal, Austraalias, Indias, Poolas, Armeenias ja Nepaalis. MTÜ Ühendus R.A.A.A.M annab aastas üle 100 etenduse ligi 20 000 vaatajale.

Info:

R.A.A.A.M logo

+372 56685880

E-post

Veebiaadress

Tallinn,10118, Süda 8-7a

Veel teatreid

 • Tammsaare Teater (75)

  Tammsaare Teater on üks väiketeater Tallinnas, millest mõned inimesed pole kuulnud, aga teadjamad teatrikülastajad on ja nii mitmedki on meie ... loe edasi »
 • Eesti Noorsooteater (70)

  Eesti Noorsooteater on noore vaataja teater, mis kujundab noore inimese kultuuriruumi, avardab tema tajusid, peegeldab tema maailmatunnetust, aitab tundma õppida ... loe edasi »
 • Eesti Draamateater (101)

  Draamateater kasvas välja koolist. Aastal 1920 alustas tegevust Eesti esimene teatrikool, Paul Sepa erastuudio. Selle baasil tekkinud Draamastuudio esimese lennu ... loe edasi »
 • Tallinna Linnateater (56)

  Kui Tallinna Linnateater, algse nimega Eesti Riiklik Noorsooteater 1965. aastal loodi, valiti avalavastuseks kõneka pealkirjaga näitemäng „Otsustage meie üle, inimesed!“. ... loe edasi »
 • LendTeater ()

  LendTeater on loodud 2014.aastal. LendTeatri looja ja juht on Airé Pajur. Kuna meil on oma teatrimaja, siis aastas toome välja ... loe edasi »
 • Ugala Teater (102)

  Ugala teater on üks Eesti vanemaid kutselisi draamateatreid, mis loodi 1920. aastal. Ugala mängukava pakub eriilmelist repertuaari alates lastelugudest ja ... loe edasi »

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.