Tutvustus

LendTeater on loodud 2014.aastal. LendTeatri looja ja juht on Airé Pajur. Kuna meil on oma teatrimaja, siis aastas toome välja 7-10 uuslavastust. Mängime maailmaklassikat, Eesti klassikat, Eesti uuemat dramaturgiat, aga palju on ka omaloomingut. On lastele, on täiskasvanutele. On draamasid, komöödiaid, krimilugusid ja ka estraadilavastusi.

LendTeatri saal mahutab ca 80 külastajat ja lavaks on meil black-box. Igal etendusel on meil avatud ka teatrikohvik, kus pakuvad oma kooke, maiuseid ja kohvi Elva parimad kondiitrid.

Aastas annab LendTeater 100-120 etendust. Pooled nendest oma majas Elvas ja ülejäänud pool erinevates mängukohtades üle Eesti. LendTeatrit külastab aastas ca 3000 külalist. LendTeater on mängimas käinud Fääri saartel, Leedus, Stuttgartis.

Tulevikuplaanid
Peaasi, et oleks inimesed, kellega koos on hea midagi uut luua. Püüame leida rahvusvahelisi koostöövõimalusi, sest väga põnev on näha, kuidas ja mida mujal maailmas mängitakse. Ligi 80% meie lavastusest sünnib koostöös professionaalsete lavastajate ja/või näitlejatega – soovime seda koostööd jätkata ka edaspidi.

LendTeater pole lihtsalt teater, vaid see on eluviis. See annab elule mõtte!

“Rikas pole see, kel palju on, vaid see, kes palju annab.”
-Saksa filosoof Erich Fromm

Info:

+372 55 602 084

E-post

Veebiaadress

Pikk 73, Elva

Veel teatreid

 • Ugala Teater (104)

  Ugala teater on üks Eesti vanemaid kutselisi draamateatreid, mis loodi 1920. aastal. Ugala mängukava pakub eriilmelist repertuaari alates lastelugudest ja ... loe edasi »
 • Eesti Draamateater (103)

  Draamateater kasvas välja koolist. Aastal 1920 alustas tegevust Eesti esimene teatrikool, Paul Sepa erastuudio. Selle baasil tekkinud Draamastuudio esimese lennu ... loe edasi »
 • Tammsaare Teater (76)

  Tammsaare Teater on üks väiketeater Tallinnas, millest mõned inimesed pole kuulnud, aga teadjamad teatrikülastajad on ja nii mitmedki on meie ... loe edasi »
 • Vanemuine (117)

  Oma 150-aastase ajalooga on Vanemuise teater Eesti esimene emakeelne teater, mille asutamine 1870. aastal märgib ühtlasi ka rahvusteatri sündi. Saanud ... loe edasi »
 • Tallinna Linnateater (58)

  Kui Tallinna Linnateater, algse nimega Eesti Riiklik Noorsooteater 1965. aastal loodi, valiti avalavastuseks kõneka pealkirjaga näitemäng „Otsustage meie üle, inimesed!“. ... loe edasi »
 • Eesti Noorsooteater (71)

  Eesti Noorsooteater on noore vaataja teater, mis kujundab noore inimese kultuuriruumi, avardab tema tajusid, peegeldab tema maailmatunnetust, aitab tundma õppida ... loe edasi »

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.