Tutvustus

Piibe Teater on projektiteater, mille algatasid Triinu ja Arlet Palmiste 2011. aastal.

Teatri eesmärgiks on tutvustada publikule Piibe maantee äärseid legende, ajalugu ja inimesi.

Teatri nimest lähtuvalt keskendutakse just Piibe maantee ääres elanud inimestele või siin toimunud sündmustele.

Kõigi näidendite autoriks on Arlet Palmiste, kes on saanud oma tegevuse eest: Aasta kultuuriedendaja Järvamaal 2011, Jõgevamaa Kultuuripreemia 2019 ja esitatud Lääne-Virumaa kultuuripreemia nominendiks 2020.

Info:

Piibe Teater logo

+372 53 475 723

E-post

Veebiaadress

Järva maakond, Järva vald, Sääsküla, Arulepiku

Veel teatreid

 • Eesti Noorsooteater (69)

  Eesti Noorsooteater on noore vaataja teater, mis kujundab noore inimese kultuuriruumi, avardab tema tajusid, peegeldab tema maailmatunnetust, aitab tundma õppida ... loe edasi »
 • Tallinna Linnateater (56)

  Kui Tallinna Linnateater, algse nimega Eesti Riiklik Noorsooteater 1965. aastal loodi, valiti avalavastuseks kõneka pealkirjaga näitemäng „Otsustage meie üle, inimesed!“. ... loe edasi »
 • Tammsaare Teater (74)

  Tammsaare Teater on üks väiketeater Tallinnas, millest mõned inimesed pole kuulnud, aga teadjamad teatrikülastajad on ja nii mitmedki on meie ... loe edasi »
 • Eesti Draamateater (101)

  Draamateater kasvas välja koolist. Aastal 1920 alustas tegevust Eesti esimene teatrikool, Paul Sepa erastuudio. Selle baasil tekkinud Draamastuudio esimese lennu ... loe edasi »
 • Teater NO99 (13)

  Teater NO99 on 2005. aastal loodud teater Tallinnas, mille keskmes on 9 näitlejast koosnev trupp ja mille kunstilisteks juhtideks on ... loe edasi »
 • Vanemuine (115)

  Oma 150-aastase ajalooga on Vanemuise teater Eesti esimene emakeelne teater, mille asutamine 1870. aastal märgib ühtlasi ka rahvusteatri sündi. Saanud ... loe edasi »

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.