Tutvustus

Teatriühendus Misanzen loodi 11. mail 2015 lavastaja Helen Rekkori ja näitleja-produtsent Mihkel Tikerpalu eestvedamisel eesmärgiga tuua lavale koosloomemeetodil loodud lavastusi ning arendada ja populariseerida visuaalteatrižanrit Eestis.

Teatriühenduse loomingulise tuumiku moodustavad lavastaja Helen Rekkor, kunstnik Maarja Pabunen, helilooja Villem Rootalu ja valguskunstnik Priidu Adlas. Püsivasse organisatoorsesse kooslusessse kuuluvad alates 2017. aastast ka etenduse juht Eliisa Vellama ja produtsent Marianne Helena Rammo. 2021. aastal liitus meeskonnaga projektijuht Sirlen Rekkor.

Teatriühendus Misanzeni lavastustes on mänginud näitlejad Rauno Kaibiainen, Mairi Tikerpalu, Shannon Quinn, Märt Koik, Kristian Põldma, Artur Linnus, Katrin Kalma, Erki Aule, Liisu Krass, Ajjar Ausma, Sandra Lange, Maarja Tammemägi ja paljud teised.

Info:

372 55 575 968

E-post

Veebiaadress

Tähe 39-2, Tartu

Veel teatreid

 • Tammsaare Teater (77)

  Tammsaare Teater on üks väiketeater Tallinnas, millest mõned inimesed pole kuulnud, aga teadjamad teatrikülastajad on ja nii mitmedki on meie ... loe edasi »
 • Eesti Noorsooteater (72)

  Eesti Noorsooteater on noore vaataja teater, mis kujundab noore inimese kultuuriruumi, avardab tema tajusid, peegeldab tema maailmatunnetust, aitab tundma õppida ... loe edasi »
 • Tallinna Linnateater (58)

  Kui Tallinna Linnateater, algse nimega Eesti Riiklik Noorsooteater 1965. aastal loodi, valiti avalavastuseks kõneka pealkirjaga näitemäng „Otsustage meie üle, inimesed!“. ... loe edasi »
 • Fine5 Tantsuteater (31)

  Eesti kaasaegse tantsu üks järjepidevamaid sõltumatu tantsu tegutseb aastast 1992, kui viis tantsijat Anu Ruusmaa, Katrin Laur, Tiina Ollesk, Oleg ... loe edasi »
 • Teatribuss (14)

  Teatribuss on väike kutseline projektiteater, mis alustas teatrimaastikul vuramist 2010. aasta kevadel. Teatribussil ei ole küll oma teatrimaja, kuid lühikese ... loe edasi »
 • Ugala Teater (104)

  Ugala teater on üks Eesti vanemaid kutselisi draamateatreid, mis loodi 1920. aastal. Ugala mängukava pakub eriilmelist repertuaari alates lastelugudest ja ... loe edasi »

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.