Arvustused:

6/102 hinnangut
Telli teavitused
Teavita mind
2 Arvustust
Enim hääli saanud enne
Uuemad enne Vanemad enne Hinnangu järgi kasvavalt Hinnangu järgi kahanevalt
Tekstisisesed arvamused
Vaata kõiki arvamusi
Kristi
5/10 - Rannatare

Lapsena Võrus elanuna oli pisut äratundmist, kuigi olin etenduses kujutatud päeval alles 15 ja alkoholiteema ei läinud korda. Vanakooli naljad, kohati veidi piinlikud, aga publikule vist läksid peale… Meeldis näitlejate entusiasm. Sarjal on hea idee kujutada lähiajalugu hoonete kaudu.

Ave
Humoorikas ja lihtne. Kohaliku elu maasool :)

Tegelikult päris tore lavastus. Kohalikele võrokestele kindlasti äratundmisrõõmu. Arvan, et sellised prototüübid olid tõepoolest Võru restoranides olemas. Ja mitte ainult Võrus, vaid analoogseid “kujusid” leidus tolleaegsetes nõukaaja meelelahutusasutustes küllaga. Ja 10 punkti härra Hernessile!

Avalda arvamust!

Kui oled antud lavastust näinud, siis jaga oma kogemust ka teistega. Kirjuta siia, mis Sulle meeldis, millised mõtted ja tunded tekkisid, kes (ja millega) jäi etendusest meelde jne.

Püüa oma sõnakasutuses olla konstruktiivne ja viisakas! Kui soovid oma arvamused pigem enda teada jätta, siis võid etendust lihtsalt 10-tärni süsteemis hinnata (10 on suurepärane ja 1.. mitte väga suurepärane).

Pea meeles, et teatrikriitika on lavastust tutvustav, seda kui tervikut analüüsiv, selle erinevaid komponente ja kokkukõla hindav, sotsiaal-pedagoogiline ja sotsialiseeruvat funktsiooni omav, etenduse häid ning halbu külgi esile toov kriitika.

Teatrikriitikal on kolm põhisuunda: tegijaile, publikule ja ühiskonnale. Teatrikriitika võib olla nii arvustuse, essee, ülevaate, intervjuu kui muljendi vormis.

Veel lavastusi

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.