Arvustused:

7.2/105 hinnangut
Telli teavitused
Teavita mind
2 Arvustust
Enim hääli saanud enne
Uuemad enne Vanemad enne Hinnangu järgi kasvavalt Hinnangu järgi kahanevalt
Tekstisisesed arvamused
Vaata kõiki arvamusi
Triin
8/10 - Vahva vaatamine:)

Tegu on ühe igati lõbusa ja kaasahaarava etendusega, mida mõnus ja lihtne vaadata – äge šõu! Samuti leidub seal ka tõsisemaid ja mõtlemapanevamaid kohti. Laulud olid toredalt eestindatud ja kõlasid väga efektselt. Tanja käre hääl, temperament ja aktsent sobitusid kenasti peaossa ning ullikesed gängsterid panid samuti muigama. Näha oli, et… Loe edasi »

Ragne
5/10 - Ootasin enamat

Ei olnud päris see, mida ootasin. Tanja oli ainuke särav pärl.

Avalda arvamust!

Kui oled antud lavastust näinud, siis jaga oma kogemust ka teistega. Kirjuta siia, mis Sulle meeldis, millised mõtted ja tunded tekkisid, kes (ja millega) jäi etendusest meelde jne.

Püüa oma sõnakasutuses olla konstruktiivne ja viisakas! Kui soovid oma arvamused pigem enda teada jätta, siis võid etendust lihtsalt 10-tärni süsteemis hinnata (10 on suurepärane ja 1.. mitte väga suurepärane).

Pea meeles, et teatrikriitika on lavastust tutvustav, seda kui tervikut analüüsiv, selle erinevaid komponente ja kokkukõla hindav, sotsiaal-pedagoogiline ja sotsialiseeruvat funktsiooni omav, etenduse häid ning halbu külgi esile toov kriitika.

Teatrikriitikal on kolm põhisuunda: tegijaile, publikule ja ühiskonnale. Teatrikriitika võib olla nii arvustuse, essee, ülevaate, intervjuu kui muljendi vormis.

Veel lavastusi

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.