Arvustused:

Ootame vähemalt 5 kasutaja hinnangut!
Telli teavitused
Teavita mind
1 Arvustus
Enim hääli saanud enne
Uuemad enne Vanemad enne Hinnangu järgi kasvavalt Hinnangu järgi kahanevalt
Tekstisisesed arvamused
Vaata kõiki arvamusi
Danzumees
8/10 - Etendus ise pole veel alanudki, aga juba on mõnus tunne ning avatud meel kogu elamusele sillutatud

Ei tea kuis Sulle, a minule on alati meeldinud kui Palu, Lennuk või Vadi võtavad eesti kirjandusklassikast tegelased, toovad nad lavale omade “pagasitega” originaalist ja panevad mingit uut teksti rääkima. Seekord on Tiit toonud kokku mõned Tammsaare tegelased, aga nimede ja tuttavate juhtumite ning nõksudena vilksatavad siit läbi vaatet kogu… Loe edasi »

Avalda arvamust!

Kui oled antud lavastust näinud, siis jaga oma kogemust ka teistega. Kirjuta siia, mis Sulle meeldis, millised mõtted ja tunded tekkisid, kes (ja millega) jäi etendusest meelde jne.

Püüa oma sõnakasutuses olla konstruktiivne ja viisakas! Kui soovid oma arvamused pigem enda teada jätta, siis võid etendust lihtsalt 10-tärni süsteemis hinnata (10 on suurepärane ja 1.. mitte väga suurepärane).

Pea meeles, et teatrikriitika on lavastust tutvustav, seda kui tervikut analüüsiv, selle erinevaid komponente ja kokkukõla hindav, sotsiaal-pedagoogiline ja sotsialiseeruvat funktsiooni omav, etenduse häid ning halbu külgi esile toov kriitika.

Teatrikriitikal on kolm põhisuunda: tegijaile, publikule ja ühiskonnale. Teatrikriitika võib olla nii arvustuse, essee, ülevaate, intervjuu kui muljendi vormis.

Veel lavastusi