Arvustused:

2.1/107 hinnangut
Telli teavitused
Teavita mind
4 Arvustust
Enim hääli saanud enne
Uuemad enne Vanemad enne Hinnangu järgi kasvavalt Hinnangu järgi kahanevalt
Tekstisisesed arvamused
Vaata kõiki arvamusi
Kadri
1/10 - Eramaa

Kahjuks täis roppusi ja suhteliselt sisutühi. Näitlejad väga head, pilet kallis ja palju inimesi lahkus peale esimest vaatust.

Tiina
2/10 - Eramaa

Etendus, kus imet ei sündinud, kuigi näitlejate ansambel seda eelnevalt lubas uskuda. Painama jäi pealkiri ja tiigile pontoonidele ehitatud sauna otstarve. Kas tõesti oleme oma kujutlusvõime niisugusel määral kaotanud, et muidu enam sauna ette ei kujuta? Õnneks kadus osa teksti räigust kuhugi tuulde ja süžee hakkas teises vaatuses ikka mingeid… Loe edasi »

Jaanus
1/10 - Eramaa

Lavastus kukkus aastate jooksul nähtud vabaõhulavastuste edetabeli viimasele kohale. Väga kahju. Lugu on tegelikult olemas, kuid vabaõhutükiks, mida mängupaik eeldaks, seda lavastatud poldud. Intriigi mängiti maha ühes kitsas ja kauges ruumiosas… tegelikult võrreldes tiigi, pargi ja kogu ümbrusega- kaduvväikeses ja -kauges. Tulemised ja kuhugi äraminemised, sauna (milleks see ehitati üldse?)… Loe edasi »

sirli
2/10 - Eramaa

Tükk aega pole nii sisutühja ja viletsat näitemängu vaadanud. Etenduse tutvustuse kirjeldus algab sõnadega – hingeminev komöödia…. minu arvates oli asi komöödiast kaugel. Lisaks oli etendus nii sisutühi, et midagi hingeminevat seal küll ei olnud. Kellel pilet veel ostmata, siis jätke parem ostmata! Hind väga kallis ja megalt üle paisutatud… Loe edasi »

Avalda arvamust!

Kui oled antud lavastust näinud, siis jaga oma kogemust ka teistega. Kirjuta siia, mis Sulle meeldis, millised mõtted ja tunded tekkisid, kes (ja millega) jäi etendusest meelde jne.

Püüa oma sõnakasutuses olla konstruktiivne ja viisakas! Kui soovid oma arvamused pigem enda teada jätta, siis võid etendust lihtsalt 10-tärni süsteemis hinnata (10 on suurepärane ja 1.. mitte väga suurepärane).

Pea meeles, et teatrikriitika on lavastust tutvustav, seda kui tervikut analüüsiv, selle erinevaid komponente ja kokkukõla hindav, sotsiaal-pedagoogiline ja sotsialiseeruvat funktsiooni omav, etenduse häid ning halbu külgi esile toov kriitika.

Teatrikriitikal on kolm põhisuunda: tegijaile, publikule ja ühiskonnale. Teatrikriitika võib olla nii arvustuse, essee, ülevaate, intervjuu kui muljendi vormis.

Veel lavastusi