Arvustused:

9.7/1013 hinnangut
Telli teavitused
Teavita mind
4 Arvustust
Enim hääli saanud enne
Uuemad enne Vanemad enne Hinnangu järgi kasvavalt Hinnangu järgi kahanevalt
Tekstisisesed arvamused
Vaata kõiki arvamusi
Raivo
8/10 - Aeg, mis mitte mingil määral raisku ei läinud

Pean ütlema, et olin meeldivalt üllatunud, kui ladusalt kõik sujus ja kokku sobis. Noored tundsid end laval hästi ja see paistis välja ka nende mängust. Ülle Kaljuste oli selle rolli jaoks nagu loodud 🙂
Suurepärane.

Danzumees
9/10 - Minu poolt küll kindel soovitus!

Sellest on nüüdseks juba 2 aastat, mil Emajõe kaldal esietendus publiku poolt armastatud ja ühise kiidulaulu pälvinud, Silvia Rannamaa romaani “Kadri” alusel tehtud kogupere muusikaline lavastus. Juba siis anti välja veksel, et ootama võib hakata ka järge, ehk sama kirjaniku “Kasuema” ja nõnda saab sellest diptühhon ka Emajõe Suveteatri repertuaaris… Loe edasi »

Triin
9/10 - Südamlik ja kaasahaarav!

Väga tore ja südamlik jätk “Kadrile”! Kaasahaarav, samas ajastutruu, sh hea mängukoht – aeg lendas. Laps muidugi kommenteeris, et imelikud laulud ja mis see internaat üldse on:) Häiris taustamüra, mis kostus tänavalt (keegi alustas kuskil lähedal raju rokk-kontserdiga) ja kohati streikisid mikrofonid, kuid see ei mõjutanud üldist emotsiooni. Tiba jäi… Loe edasi »

TEooriA
10/10 - Nõukogudeaegses internaatkoolis

Jõudsin napilt viimasele etendusele ja olen väga rõõmus, et lapsega sinna läksin. Täiesti siiralt nautisin koolihoovi püstitatud lava ja selle läbimõeldud kujundust. Lapsed/noored mängisid täiesti usutavalt ja siiralt. Vahepeal tuli pisargi kurku, kuigi lugu on ju ammusest ajast tuttav ja teada. Mina ja mu 8-aastane tütar saime väga mõnusa elamuse.

Avalda arvamust!

Kui oled antud lavastust näinud, siis jaga oma kogemust ka teistega. Kirjuta siia, mis Sulle meeldis, millised mõtted ja tunded tekkisid, kes (ja millega) jäi etendusest meelde jne.

Püüa oma sõnakasutuses olla konstruktiivne ja viisakas! Kui soovid oma arvamused pigem enda teada jätta, siis võid etendust lihtsalt 10-tärni süsteemis hinnata (10 on suurepärane ja 1.. mitte väga suurepärane).

Pea meeles, et teatrikriitika on lavastust tutvustav, seda kui tervikut analüüsiv, selle erinevaid komponente ja kokkukõla hindav, sotsiaal-pedagoogiline ja sotsialiseeruvat funktsiooni omav, etenduse häid ning halbu külgi esile toov kriitika.

Teatrikriitikal on kolm põhisuunda: tegijaile, publikule ja ühiskonnale. Teatrikriitika võib olla nii arvustuse, essee, ülevaate, intervjuu kui muljendi vormis.

Veel lavastusi

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.