Arvustused:

8.7/103 hinnangut
Telli teavitused
Teavita mind
2 Arvustust
Enim hääli saanud enne
Uuemad enne Vanemad enne Hinnangu järgi kasvavalt Hinnangu järgi kahanevalt
Tekstisisesed arvamused
Vaata kõiki arvamusi
Ragne
10/10 - Mõnus meelelahutus

Kui koos on nii head näitlejad, siis ei saagi halba tükki sündida. Mulle väga meeldis Kadri Rämmeldi osatäitmine. Etendusel on tegelikult sügavam mõte.

Teatraalne
9/10 - Hüvasti paadile

Olnud ise suur Marja Terttu teiste osade fänn ja olen neid palju näinud siis mulle meeldis. Kuna “Arktilised mängud” on viimane osa Marja Terttu lugudest, seega arktilised lõpetab selle kaare ära. Peale etendust oli puudu jääv tunne, miski oli puudu etendusest. Etenduses mängivad Endla ühed parimaid näitlejaid. Etendus on üsna… Loe edasi »

Avalda arvamust!

Kui oled antud lavastust näinud, siis jaga oma kogemust ka teistega. Kirjuta siia, mis Sulle meeldis, millised mõtted ja tunded tekkisid, kes (ja millega) jäi etendusest meelde jne.

Püüa oma sõnakasutuses olla konstruktiivne ja viisakas! Kui soovid oma arvamused pigem enda teada jätta, siis võid etendust lihtsalt 10-tärni süsteemis hinnata (10 on suurepärane ja 1.. mitte väga suurepärane).

Pea meeles, et teatrikriitika on lavastust tutvustav, seda kui tervikut analüüsiv, selle erinevaid komponente ja kokkukõla hindav, sotsiaal-pedagoogiline ja sotsialiseeruvat funktsiooni omav, etenduse häid ning halbu külgi esile toov kriitika.

Teatrikriitikal on kolm põhisuunda: tegijaile, publikule ja ühiskonnale. Teatrikriitika võib olla nii arvustuse, essee, ülevaate, intervjuu kui muljendi vormis.

Veel lavastusi

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.