Arvustused:

8.1/1010 hinnangut
Telli teavitused
Teavita mind
3 Arvustust
Enim hääli saanud enne
Uuemad enne Vanemad enne Hinnangu järgi kasvavalt Hinnangu järgi kahanevalt
Tekstisisesed arvamused
Vaata kõiki arvamusi
Triin
9/10 - Südamlik ja soe:)

Väga meeldis see etendus! Karakterid olid huvitavad, muusika kaunis, lihtne jälgida – kõik kokku tekitas väga hubase tunde ja haaras kaasa. Isegi mu 8-aastane nautis etendust ja tahtis kohe kaasa laulda:) Soovitan kogu perele!

Raivo
8/10 - Kena õhtu sisustaja

Ei läinud aeg raisku. Muusika oli hea, kohati täitsa nauditav?

Ragne
10/10 - Parim elamus

Käisin seda etendust 2 aastat tagasi septembris vaatamas. Emotsioonid on laes veel tänagi. Hing heliseb siiani. Milline suurepärane näitlejate koosmäng. Ootan väga, et Ugala need laulud helikandjale salvestaks.

Avalda arvamust!

Kui oled antud lavastust näinud, siis jaga oma kogemust ka teistega. Kirjuta siia, mis Sulle meeldis, millised mõtted ja tunded tekkisid, kes (ja millega) jäi etendusest meelde jne.

Püüa oma sõnakasutuses olla konstruktiivne ja viisakas! Kui soovid oma arvamused pigem enda teada jätta, siis võid etendust lihtsalt 10-tärni süsteemis hinnata (10 on suurepärane ja 1.. mitte väga suurepärane).

Pea meeles, et teatrikriitika on lavastust tutvustav, seda kui tervikut analüüsiv, selle erinevaid komponente ja kokkukõla hindav, sotsiaal-pedagoogiline ja sotsialiseeruvat funktsiooni omav, etenduse häid ning halbu külgi esile toov kriitika.

Teatrikriitikal on kolm põhisuunda: tegijaile, publikule ja ühiskonnale. Teatrikriitika võib olla nii arvustuse, essee, ülevaate, intervjuu kui muljendi vormis.

Veel lavastusi

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.