Arvustused:

8.7/103 hinnangut
Telli teavitused
Teavita mind
2 Arvustust
Enim hääli saanud enne
Uuemad enne Vanemad enne Hinnangu järgi kasvavalt Hinnangu järgi kahanevalt
Tekstisisesed arvamused
Vaata kõiki arvamusi
Kristin
abort

Eks see teema on selline, et kellele see istub ja kellele mitte, eriti siis teine vaatlus, sest seal näidatakse siis abordi nö telgitaguseid ja kuidas erinevad inimesed reageerivad ja mis põhjustel üldse on nii kaugele aetud, et on vaja aborti. naerda saab, nii et väga nutune draama ei ole, kuigi… Loe edasi »

Daire
9/10 - Naerda või nutta?

Esimene vaatus kindlasti muudkui naerad, kuigi ka selle taustal käib mõtlemapanev lugu inimestest, nende tunnetest, vajadustest, üksindusest, inimpelgusest ja veel paljust muust, mis ongi meie igapäevane elu. Need inimesed, kes seal raamatukogus käisid on tegelikult ka meie ümber, võib olla mitte nii karikatuursed, aga ikkagi on. Carmen Mikiveri võrratud pisirollid,… Loe edasi »

Avalda arvamust!

Kui oled antud lavastust näinud, siis jaga oma kogemust ka teistega. Kirjuta siia, mis Sulle meeldis, millised mõtted ja tunded tekkisid, kes (ja millega) jäi etendusest meelde jne.

Püüa oma sõnakasutuses olla konstruktiivne ja viisakas! Kui soovid oma arvamused pigem enda teada jätta, siis võid etendust lihtsalt 10-tärni süsteemis hinnata (10 on suurepärane ja 1.. mitte väga suurepärane).

Pea meeles, et teatrikriitika on lavastust tutvustav, seda kui tervikut analüüsiv, selle erinevaid komponente ja kokkukõla hindav, sotsiaal-pedagoogiline ja sotsialiseeruvat funktsiooni omav, etenduse häid ning halbu külgi esile toov kriitika.

Teatrikriitikal on kolm põhisuunda: tegijaile, publikule ja ühiskonnale. Teatrikriitika võib olla nii arvustuse, essee, ülevaate, intervjuu kui muljendi vormis.

Veel lavastusi

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.