Tutvustus

Delfi Meedia on Eesti meediaettevõte, mis koondab Eesti meediamaastiku ajalehtede ja ajakirjade lipulaevu ning haldab kõige mitmekülgsemat veebimeedia portfelli. Lisaks on meie ambitsioon pakkuda meeldejäävaid elamusi, mis tekitaksid ühiskonnas kõneainet. Oleme podcastide turuliider, kattes palju erinevaid valdkondi.

Meie väärtused
Me teenime demokraatiat. Delfi Meedia kaasabil on Eesti avatud, informeeritud ja digitaalselt arenenud ühiskond. Seda toetab meie faktipõhine ajakirjandus, kiirus ja kvaliteet meie igapäevases töös, julgus algatada uusi initsiatiive, küsida raskeid küsimusi, uurida sügavuti, olla samal ajal terav ning kirglik. Meie töötajaid ühendab usk pidevasse arengusse, mida väljendab tugev tung pidevalt kasvada ja katsetada.

Elamused
Meie ambitsioon on pakkuda Eesti kvaliteetseima ja mitmekülgseima ajakirjanduse kõrval meeldejäävaid ja emotsionaalseid üritusi, mis tekitaksid ühiskonnas kõneainet ning võimalusel toetaksid mõne valdkonna väljapaistvust Eestis.

Kuni 1. september 2022 oli arinimeks Ekspress Meedia. Varasem tutvustus (Ekspress Meedia):

Ekspress Meedia on meediakontsern, kellele kuulub kaks Eesti suurimat nädalalehte Eesti Ekspress ja Maaleht; Eesti suurim uudisteportaal Delfi; Eesti teravaim päevaleht Eesti Päevaleht ja laupäevaleht LP ning majaomanike ja aiapidajate lemmikajakiri Maakodu.

Ekspress Meedias töötab üle 300 pühendunud inimese, moodustades ühe parima meeskonna Eesti meediamaastikul. Ekspress Meedia ettevõte tekkis kahe meediafirma, Delfi AS ja Eesti Ajalehed AS ühinemise järel 1. juulil 2015. a.

Info:

AS Delfi Meedia

+372 66 98 381

E-post

Veebiaadress

Narva mnt 13, 10151 Tallinn

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.