Vali sünni kuupäev:

Kokku leitud: 80

Elizabeth Paavel - Eesti laulja ja sopran. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Vladimiras Prudnikovas - Leedu bass ja ooperilaulja. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0
Leedu | Metsosopran, Ooperilaulja Sündinud: 17.07

Ieva Goleckytė on Leedu metsosopran ja ooperilaulja (sündinud 17.07.3000). Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Gabrielė Bukinė - Leedu sopran ja ooperilaulja. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Laimonas Pautienius - Leedu bariton ja ooperilaulja. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Eszter Zemlényi - Ungari sopran ja ooperilaulja. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Abi Levis - USA metsosopran ja ooperilaulja. Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0
Eesti | Metsosopran, Ooperilaulja Sündinud: 13.11.1990

Kadi Jürgens on Eesti metsosopran ja ooperilaulja (sündinud 13.11.1990 / 33-aastane). Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0
Poola | Metsosopran, Ooperilaulja Sündinud: 12.10.1997

Zuzanna Nalewajek on Poola metsosopran ja ooperilaulja (sündinud 12.10.1997 / 26-aastane). Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0
Hongkong | Kontratenor, Ooperilaulja Sündinud: 11.02.1975

Ka Bo Chan on vabakutseline laulja ning ta on sündinud ja kasvanud Hongkongis. Ta avastas oma kontratenori hääle karaoke kaudu. Seitsmeteistkümne aastasena kolis ta USA-sse Oregoni osariiki, Portlandi linna ning laulis seal esimest korda elus ... loe edasi »

0
Eesti | Kontratenor, Laulja, Ooperilaulja Sündinud: 26.10.1975

Kontratenor Ivo Posti on õppinud Tartu Ülikoolis ajalugu ning jätkanud haridusteed aastal 1996 klassikalise laulu erialal H. Elleri nim. Tartu Muusikakoolis Aino Kõivu klassis. Aastast 2001 õppis Ivo Posti Haagi Kuninglikus Kontservatooriumis Rita Damsi ja ... loe edasi »

0
Eesti | Bass, Ooperilaulja Sündinud: 3.01.2001

Kristjan Häggblom on Eesti bass ja ooperilaulja (sündinud 03.01.2001 / 22-aastane). Talle pole veel biograafiat lisatud... Soovid aidata? Kirjuta meile ja lisa või täpsusta infot!

0

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.