Tutvustus

Von Glehni Teater on Nõmme kesklinnas asuv teatri- ja kinomaja. Teatri nimi tuleneb Nõmme linna rajaja Nikolai von Glehni nimest.

MTÜ Von Glehni Teater võttis kasutusele Nõmmel endise kino Võit ruumid (asukohaga Pärnu mnt 326), mis suleti 1996. aastal. Oleme korrastanud ruumid ning majas tegutsevad erinevad teatriringid noortele ja täiskasvanutele. Oleme taaselustanud ka kino funktsiooni nendes ruumides.

Info:

+372 6 675 675

E-post

Veebiaadress

Pärnu mnt 326, 11611 Tallinn

Veel teatreid

  • Tallinna Linnateater (57)

    Kui Tallinna Linnateater, algse nimega Eesti Riiklik Noorsooteater 1965. aastal loodi, valiti avalavastuseks kõneka pealkirjaga näitemäng „Otsustage meie üle, inimesed!“. ... loe edasi »
  • Eesti Noorsooteater (71)

    Eesti Noorsooteater on noore vaataja teater, mis kujundab noore inimese kultuuriruumi, avardab tema tajusid, peegeldab tema maailmatunnetust, aitab tundma õppida ... loe edasi »
  • Tammsaare Teater (76)

    Tammsaare Teater on üks väiketeater Tallinnas, millest mõned inimesed pole kuulnud, aga teadjamad teatrikülastajad on ja nii mitmedki on meie ... loe edasi »
  • Eesti Draamateater (102)

    Draamateater kasvas välja koolist. Aastal 1920 alustas tegevust Eesti esimene teatrikool, Paul Sepa erastuudio. Selle baasil tekkinud Draamastuudio esimese lennu ... loe edasi »
  • Viljandi Seasaare Teater ()

    Viljandi Seasaare Teater on 2009. aastast tegutsev harrastusteater, mis alustas oma tegevust Viljandi kultuurimajas Seasaare Näitemängu Seltsi nime all. 2015. aastast ... loe edasi »
  • Teatri Kodu ()

    Tartu vanalinnas kaunilt renoveeritud 18. sajandi puuhoones asuv Teatri Kodu on kogu maailmas ainulaadne muuseumist inspireeritud teater. Teatri Kodu kuulub ... loe edasi »

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.