Minu arvustused

3 Arvustust
Enim hääli saanud enne
Uuemad enne Vanemad enne Hinnangu järgi kasvavalt Hinnangu järgi kahanevalt
Tekstisisesed arvamused
Vaata kõiki arvamusi
Lisatud: 2 aastat tagasi / Etendus nähtud: 27. mai, 2021
10/10 - Nad tulid keskööl

Vahel ma mõtlen, et kas ma pole mitte raasike hull. Vähe sellest, et 30 aastat õpetad, kuidas demokraatlikust riigist saab totalitaarne, siis nüüd lähed vastuseid otsima kogunisti teatrisse. Eks nälg kultuuri tarbida, oli selle kolme kuu jooksul nüüd ikka kasvanud ka sellisesse kõrgusesse, et muud moodi enam ei saanud. Ja… Loe edasi »

2.1 ERAMAA

Lisatud: 2 aastat tagasi / Etendus nähtud: 8. juuli, 2021
2/10 - Eramaa

Etendus, kus imet ei sündinud, kuigi näitlejate ansambel seda eelnevalt lubas uskuda. Painama jäi pealkiri ja tiigile pontoonidele ehitatud sauna otstarve. Kas tõesti oleme oma kujutlusvõime niisugusel määral kaotanud, et muidu enam sauna ette ei kujuta? Õnneks kadus osa teksti räigust kuhugi tuulde ja süžee hakkas teises vaatuses ikka mingeid… Loe edasi »

Lisatud: 2 aastat tagasi / Etendus nähtud: 12. august, 2021
8/10 - Metsas

Mängupaik Käsmu küla lõpus – andis ikka otsida ja sai mitmelt küsida, enne kui üles leidsime. Kui see oli osa etendusest, siis läks ikka täie ette. Aga sel hetkel, kui meie tulime, ei suutnud me ühtegi viita tuvastada. Koroonatõendi kontroll keset metsa andis sürreaalsele olustikule pisut vunki juurdegi ja generaatorist… Loe edasi »

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.