Arvustused:

8.4/105 hinnangut
Telli teavitused
Teavita mind
2 Arvustust
Enim hääli saanud enne
Uuemad enne Vanemad enne Hinnangu järgi kasvavalt Hinnangu järgi kahanevalt
Tekstisisesed arvamused
Vaata kõiki arvamusi
Evelin
9/10 - Puhas teater

Parimas mõttes psühholoogiline teater. Iga fraas, verepiisk, žest, juuksekarv on nauditav. Kas me peame vastutama selle eest, mille ehitasime? Aga end ohverdama? Vastuseid ei tulegi, need jäägu koduteele anda. Vaatasin etendust, kus mängis kolmik Anne Reemann, Epp Eespäev, Hendrik Toompere. Süda hõiskas, neid naisi ei ole laval ammu näinud. Soovitan… Loe edasi »

Kristi
8/10 - Nüganeni viimane etendus Linnateatris

polnud väga Nüganeni moodi, rohkem nagu Draamateatri vaibiga, minu arust natuke üle mängitud, vähemasti teisest reast vaadates. Huvitav teema.

Avalda arvamust!

Kui oled antud lavastust näinud, siis jaga oma kogemust ka teistega. Kirjuta siia, mis Sulle meeldis, millised mõtted ja tunded tekkisid, kes (ja millega) jäi etendusest meelde jne.

Püüa oma sõnakasutuses olla konstruktiivne ja viisakas! Kui soovid oma arvamused pigem enda teada jätta, siis võid etendust lihtsalt 10-tärni süsteemis hinnata (10 on suurepärane ja 1.. mitte väga suurepärane).

Pea meeles, et teatrikriitika on lavastust tutvustav, seda kui tervikut analüüsiv, selle erinevaid komponente ja kokkukõla hindav, sotsiaal-pedagoogiline ja sotsialiseeruvat funktsiooni omav, etenduse häid ning halbu külgi esile toov kriitika.

Teatrikriitikal on kolm põhisuunda: tegijaile, publikule ja ühiskonnale. Teatrikriitika võib olla nii arvustuse, essee, ülevaate, intervjuu kui muljendi vormis.

Veel lavastusi

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.