Näitan 5 võitu ja 11 nominatsiooni

Eesti teatri auhinnad 2023

2023
Array ( [oddeven] => even [staatus] => Nominent [name] => Salme Reegi nimeline lasteteatri auhind [title] =>

Tuuli Potik, Rasmus Rembel, Reili Evart, Jaan Ots, Marina Kesler

[subtitle] =>

Lavastus: "Loomade karneval"

[descript] =>
- Fantaasiaküllane lavastus, kus on võrdselt tähtis osa nii muusikal, tantsul kui ka (valgus)kujundusel.
[nopar] => jep )

Nominent

Salme Reegi nimeline lasteteatri auhind

Tuuli Potik, Rasmus Rembel, Reili Evart, Jaan Ots, Marina Kesler

Lavastus: "Loomade karneval"

- Fantaasiaküllane lavastus, kus on võrdselt tähtis osa nii muusikal, tantsul kui ka (valgus)kujundusel.
Array ( [oddeven] => even [staatus] => Nominent [name] => Balletiauhind [title] =>

Madeline Skelly

[subtitle] =>

Lavastus: "Õhtused majad"

[descript] =>
- Rollid: Lydia (Õhtused majad) ja Nikia lavastuses „Bajadeer“ (Eesti Rahvusballett).
[nopar] => jep )

Nominent

Balletiauhind

Madeline Skelly

Lavastus: "Õhtused majad"

- Rollid: Lydia (Õhtused majad) ja Nikia lavastuses „Bajadeer“ (Eesti Rahvusballett).
Array ( [oddeven] => odd [staatus] => Nominent [name] => Balletiauhind [title] =>

Ketlin Oja

[subtitle] =>

Lavastus: "Õhtused majad"

[descript] =>
- Rollid: Lumivalgeke lavastuses „Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi“ (Eesti Rahvusballett), Fastrade (Õhtused majad) ning Gulnare lavastuses „Korsaar“ (Eesti Rahvusballett).
[nopar] => jep )

Nominent

Balletiauhind

Ketlin Oja

Lavastus: "Õhtused majad"

- Rollid: Lumivalgeke lavastuses „Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi“ (Eesti Rahvusballett), Fastrade (Õhtused majad) ning Gulnare lavastuses „Korsaar“ (Eesti Rahvusballett).
Array ( [oddeven] => even [staatus] => Nominent [name] => Balletiauhind [title] =>

Andrea Fabbri

[subtitle] =>

Lavastus: "Õhtused majad"

[descript] =>
- Rollid: nimiosa lavastuses „Louis XIV – kuningas Päike“ (Eesti Rahvusballett), Dachhausen (Õhtused majad) ja Birbanto lavastuses „Korsaar“ (Eesti Rahvusballett).
[nopar] => jep )

Nominent

Balletiauhind

Andrea Fabbri

Lavastus: "Õhtused majad"

- Rollid: nimiosa lavastuses „Louis XIV – kuningas Päike“ (Eesti Rahvusballett), Dachhausen (Õhtused majad) ja Birbanto lavastuses „Korsaar“ (Eesti Rahvusballett).
Array ( [oddeven] => odd laureaadid [staatus] => Laureaat [name] => Balletiauhind [title] =>

Anna Roberta Lahesoo

[subtitle] =>

Lavastused: "Õhtused majad", "Kratt"

[descript] =>
- Rollid: Medora lavastuses „Korsaar“, Lydia (Õhtused majad), Peretütar (Kratt), Lumekuninganna lavastuses „Pähklipureja“ (Eesti Rahvusballett) ja osatäitmine lavastuses „Flesh“ (Narva Ooperipäevad).
[nopar] => jep )

Laureaat

Balletiauhind

Anna Roberta Lahesoo

Lavastused: "Õhtused majad", "Kratt"

- Rollid: Medora lavastuses „Korsaar“, Lydia (Õhtused majad), Peretütar (Kratt), Lumekuninganna lavastuses „Pähklipureja“ (Eesti Rahvusballett) ja osatäitmine lavastuses „Flesh“ (Narva Ooperipäevad).
Array ( [oddeven] => even laureaadid [staatus] => Laureaat [name] => Muusikaauhind [title] =>

Mati Turi

[subtitle] =>

Lavastus: "Orpheus põrgus"

[descript] =>
- Rollid: Tristan (Tristan ja Isolde / Vanemuine), doktor S-i osatäitmine Michael Nymani kammerooperi „Mees, kes ei teinud vahet oma naisel ja kaabul“ kontsertettekandes, Tuura osatäitmine Veljo Tormise ja Rasmus Puuri ooperis „Lalli ehk Mere keskel on mees“ (mõlemad Tallinna Filharmoonia), Oidipuse osatäitmine Igor Stravinski ooper-oratooriumis „Oedipus Rex“ (Narva Ooperipäevad) ning Aristaios/Pluto (Orpheus põrgus).
[nopar] => jep )

Laureaat

Muusikaauhind

Mati Turi

Lavastus: "Orpheus põrgus"

- Rollid: Tristan (Tristan ja Isolde / Vanemuine), doktor S-i osatäitmine Michael Nymani kammerooperi „Mees, kes ei teinud vahet oma naisel ja kaabul“ kontsertettekandes, Tuura osatäitmine Veljo Tormise ja Rasmus Puuri ooperis „Lalli ehk Mere keskel on mees“ (mõlemad Tallinna Filharmoonia), Oidipuse osatäitmine Igor Stravinski ooper-oratooriumis „Oedipus Rex“ (Narva Ooperipäevad) ning Aristaios/Pluto (Orpheus põrgus).
Array ( [oddeven] => odd [staatus] => Nominent [name] => Muusikaauhind [title] =>

Reigo Tamm

[subtitle] =>

Lavastused: "Võluflööt", "Orpheus põrgus", "Naksitrallid"

[descript] =>
- Rollid: Monostatos (Võluflööt), Kingpool (Naksitrallid) ning Aristaios/Pluto (Orpheus põrgus).
[nopar] => jep )

Nominent

Muusikaauhind

Reigo Tamm

Lavastused: "Võluflööt", "Orpheus põrgus", "Naksitrallid"

- Rollid: Monostatos (Võluflööt), Kingpool (Naksitrallid) ning Aristaios/Pluto (Orpheus põrgus).
Array ( [oddeven] => even [staatus] => Nominent [name] => Muusikaauhind [title] =>

Tamar Nugis

[subtitle] =>

Lavastused: "Võluflööt", "Orpheus põrgus", "Naksitrallid"

[descript] =>
- Rollid: Papageno (Võluflööt), Inspektor (Naksitrallid) ning Jupiter (Orpheus põrgus).
[nopar] => jep )

Nominent

Muusikaauhind

Tamar Nugis

Lavastused: "Võluflööt", "Orpheus põrgus", "Naksitrallid"

- Rollid: Papageno (Võluflööt), Inspektor (Naksitrallid) ning Jupiter (Orpheus põrgus).
Array ( [oddeven] => odd [staatus] => Nominent [name] => Muusikaauhind [title] =>

Elena Bražnik

[subtitle] =>

Lavastus: "Võluflööt"

[descript] =>
- Rollid: Pamina (Võluflööt) ja Nannetta osatäitmine Giuseppe Verdi ooperi „Falstaff“ kontsertettekandes.
[nopar] => jep )

Nominent

Muusikaauhind

Elena Bražnik

Lavastus: "Võluflööt"

- Rollid: Pamina (Võluflööt) ja Nannetta osatäitmine Giuseppe Verdi ooperi „Falstaff“ kontsertettekandes.

Eesti teatri auhinnad 2022

2022
Array ( [oddeven] => odd [staatus] => Nominent [name] => Balletiauhind [title] =>

Ketlin Oja

[subtitle] =>

Lavastus: "Kratt"

[descript] =>
- Osatäitmised: Peretütar
[nopar] => jep )

Nominent

Balletiauhind

Ketlin Oja

Lavastus: "Kratt"

- Osatäitmised: Peretütar
Array ( [oddeven] => even laureaadid [staatus] => Laureaat [name] => Balletiauhind [title] =>

Marcus Nilson

[subtitle] =>

Lavastus: "Kratt"

[descript] =>
- Osatäitmised: Sulane (Kratt) ja Karenin ("Anna Karenina").
[nopar] => jep )

Laureaat

Balletiauhind

Marcus Nilson

Lavastus: "Kratt"

- Osatäitmised: Sulane (Kratt) ja Karenin ("Anna Karenina").
Array ( [oddeven] => odd [staatus] => Nominent [name] => Balletiauhind [title] =>

William Newton

[subtitle] =>

Lavastus: "Kratt"

[descript] =>
- Osatäitmised: Peremees (Kratt) ja nimiosa ("Louis XIV – kuningas Päike").
[nopar] => jep )

Nominent

Balletiauhind

William Newton

Lavastus: "Kratt"

- Osatäitmised: Peremees (Kratt) ja nimiosa ("Louis XIV – kuningas Päike").
Array ( [oddeven] => even [staatus] => Nominent [name] => Muusikaauhind [title] =>

Helen Lokuta

[subtitle] =>

Lavastused: "Idomeneo", "Ravel:Ravel"

[descript] =>
- Osatäitmised: Idamante (Idomeneo) ja Lapse vari (Ravel:Ravel).
[nopar] => jep )

Nominent

Muusikaauhind

Helen Lokuta

Lavastused: "Idomeneo", "Ravel:Ravel"

- Osatäitmised: Idamante (Idomeneo) ja Lapse vari (Ravel:Ravel).
Array ( [oddeven] => odd laureaadid [staatus] => Laureaat [name] => Muusikaauhind [title] =>

Risto Joost

[subtitle] =>

Lavastus: "Idomeneo"

[descript] =>
- Muusikajuht ja dirigent lavastustes.
[nopar] => jep )

Laureaat

Muusikaauhind

Risto Joost

Lavastus: "Idomeneo"

- Muusikajuht ja dirigent lavastustes.
Array ( [oddeven] => even laureaadid [staatus] => Laureaat [name] => Muusikaauhind [title] =>

Märt Jakobson

[subtitle] =>

Lavastus: "Trubaduur"

[descript] =>
- Osatäitmised: Ferrando (Trubaduur) ja Komtuur (Don Giovanni / Vanemuine).
[nopar] => jep )

Laureaat

Muusikaauhind

Märt Jakobson

Lavastus: "Trubaduur"

- Osatäitmised: Ferrando (Trubaduur) ja Komtuur (Don Giovanni / Vanemuine).
Array ( [oddeven] => odd [staatus] => Nominent [name] => Kunstnikuauhind [title] =>

Liina Keevallik

[subtitle] =>

Lavastus: "Ravel:Ravel"

[descript] =>
- Lühiooperi „Laps ja lummutised“ kunstnik-lavastaja.
[nopar] => jep )

Nominent

Kunstnikuauhind

Liina Keevallik

Lavastus: "Ravel:Ravel"

- Lühiooperi „Laps ja lummutised“ kunstnik-lavastaja.

Veel teatreid

  • Eesti Noorsooteater (71)

    Eesti Noorsooteater on noore vaataja teater, mis kujundab noore inimese kultuuriruumi, avardab tema tajusid, peegeldab tema maailmatunnetust, aitab tundma õppida ... loe edasi »
  • Tammsaare Teater (76)

    Tammsaare Teater on üks väiketeater Tallinnas, millest mõned inimesed pole kuulnud, aga teadjamad teatrikülastajad on ja nii mitmedki on meie ... loe edasi »
  • Tallinna Linnateater (58)

    Kui Tallinna Linnateater, algse nimega Eesti Riiklik Noorsooteater 1965. aastal loodi, valiti avalavastuseks kõneka pealkirjaga näitemäng „Otsustage meie üle, inimesed!“. ... loe edasi »
  • Eesti Draamateater (103)

    Draamateater kasvas välja koolist. Aastal 1920 alustas tegevust Eesti esimene teatrikool, Paul Sepa erastuudio. Selle baasil tekkinud Draamastuudio esimese lennu ... loe edasi »
  • MUDI ()

    MUDI on teater, mis on avatud kõigile inimestele, kellele kunst, loovus ja eneseväljendus on olulised. Meie eesmärk on luua terviklikke ... loe edasi »
  • Fine5 Tantsuteater (31)

    Eesti kaasaegse tantsu üks järjepidevamaid sõltumatu tantsu tegutseb aastast 1992, kui viis tantsijat Anu Ruusmaa, Katrin Laur, Tiina Ollesk, Oleg ... loe edasi »

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.