Minu arvustused

8 Arvustust
Enim hääli saanud enne
Uuemad enne Vanemad enne Hinnangu järgi kasvavalt Hinnangu järgi kahanevalt
Tekstisisesed arvamused
Vaata kõiki arvamusi
Lisatud: 1 aasta tagasi / Etendus nähtud: 26. oktoober, 2020
9/10 - Südamlik ja soe:)

Väga meeldis see etendus! Karakterid olid huvitavad, muusika kaunis, lihtne jälgida – kõik kokku tekitas väga hubase tunde ja haaras kaasa. Isegi mu 8-aastane nautis etendust ja tahtis kohe kaasa laulda:) Soovitan kogu perele!

Lisatud: 1 aasta tagasi / Etendus nähtud: 19. oktoober, 2020
8/10 - Hea töö!

Kõik osad hästi ja usutavalt mängitud! Huvitav vaadata ja pani mõttes kohe tänase ühiskonnaga paralleele tõmbama. Mõte läks rändama ja etendus andis kõneainet ka mõnda aega hiljem erinevates seltskondades.
Pean tunnistama, et filmi pole näinud, kuid võtan selle järgmiseks ette:)
Mulle meeldis!

Lisatud: 1 aasta tagasi / Etendus nähtud: 20. märts, 2021
7/10 - Päris huvitav

Esmakordne kogemus sellises formaadis teatrietendust vaadata – 360 kaamera ja korteris. Pildikvaliteet siiski oleks võinud parem olla. Süžee pani mõtlema ja usun, et nii mõnigi suutis samastuda. See on elu! Põnevust jätkus lõpuni… pidevalt tuli vihjeid, mis pani mõtte jälle uues suunas rändama. Anda uus võimalus või mitte, uskuda või… Loe edasi »

9.7 Kasuema

Lisatud: 11 kuud tagasi / Etendus nähtud: 23. juuli, 2021
9/10 - Südamlik ja kaasahaarav!

Väga tore ja südamlik jätk “Kadrile”! Kaasahaarav, samas ajastutruu, sh hea mängukoht – aeg lendas. Laps muidugi kommenteeris, et imelikud laulud ja mis see internaat üldse on:) Häiris taustamüra, mis kostus tänavalt (keegi alustas kuskil lähedal raju rokk-kontserdiga) ja kohati streikisid mikrofonid, kuid see ei mõjutanud üldist emotsiooni. Tiba jäi… Loe edasi »

Lisatud: 11 kuud tagasi / Etendus nähtud: 20. juuli, 2021
7/10 - Unistama peab:)

Huvitav lähenemine, suunatud nooremale teatripublikule, kuid endalgi tore vaadata. Tuldud lapse tasandile, kasutades tähelepanu köitmiseks teemasid, mis ka tänapäeva lapsi kõnetavad. Viire Valdma vanaema rollis oli väga lahe – parasjagu üle võlli, tiba sõge ja ilmselgelt elas ise rolli sisse. Usun, et igas eas publik leidis sealt midagi enda jaoks!… Loe edasi »

Lisatud: 5 kuud tagasi / Etendus nähtud: 11. detsember, 2020
8/10 - Vahva vaatamine:)

Tegu on ühe igati lõbusa ja kaasahaarava etendusega, mida mõnus ja lihtne vaadata – äge šõu! Samuti leidub seal ka tõsisemaid ja mõtlemapanevamaid kohti. Laulud olid toredalt eestindatud ja kõlasid väga efektselt. Tanja käre hääl, temperament ja aktsent sobitusid kenasti peaossa ning ullikesed gängsterid panid samuti muigama. Näha oli, et… Loe edasi »

Lisatud: 4 kuud tagasi / Etendus nähtud: 13. märts, 2022
9/10 - Võimas lavakujundus ja südamlik noortekas!

Võib julgelt öelda, et kogu lava oli lavakujundust täis – maast laeni, äärest ääreni ja see oli omamoodi vaatamisväärsus, kui osavalt näitlejad sellele “seinal” oma etteastet tegid:) Liikumine kaljudel, lossimüüridel, kuristikuäärel ja stseenide vahetused olid sujuvad ja kõvasti andis juurde ka valguse mäng/ videoinstallatsioon, mis eristas ajajärkusid ning aastaaegu. Põnevalt… Loe edasi »

Lisatud: 1 aasta tagasi / Etendus nähtud: 23. september, 2020
6/10 - Ikka ohkida

Väga elav ja energiline esitus! Tempo oli kõva ja jäin mingi hetk kella vaatama ning mõtlema, et millal näitlejal laval õhk otsa saab… Kahjuks ei jõudnud kõike seedidagi kui juba uus teema peale tuli. Siiski, vast igaüks leidis sealt midagi enda jaoks ja suutis samastuda. Erinevad karakterid, ilmekad žestid, hääletoonid… Loe edasi »

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.