Minu arvustused

12 Arvustust
Enim hääli saanud enne
Uuemad enne Vanemad enne Hinnangu järgi kasvavalt Hinnangu järgi kahanevalt
Tekstisisesed arvamused
Vaata kõiki arvamusi
Lisatud: 1 aasta tagasi / Etendus nähtud: 26. oktoober, 2020
9/10 - Südamlik ja soe:)

Väga meeldis see etendus! Karakterid olid huvitavad, muusika kaunis, lihtne jälgida – kõik kokku tekitas väga hubase tunde ja haaras kaasa. Isegi mu 8-aastane nautis etendust ja tahtis kohe kaasa laulda:) Soovitan kogu perele!

Lisatud: 1 aasta tagasi / Etendus nähtud: 19. oktoober, 2020
8/10 - Hea töö!

Kõik osad hästi ja usutavalt mängitud! Huvitav vaadata ja pani mõttes kohe tänase ühiskonnaga paralleele tõmbama. Mõte läks rändama ja etendus andis kõneainet ka mõnda aega hiljem erinevates seltskondades.
Pean tunnistama, et filmi pole näinud, kuid võtan selle järgmiseks ette:)
Mulle meeldis!

Lisatud: 1 aasta tagasi / Etendus nähtud: 20. märts, 2021
7/10 - Päris huvitav

Esmakordne kogemus sellises formaadis teatrietendust vaadata – 360 kaamera ja korteris. Pildikvaliteet siiski oleks võinud parem olla. Süžee pani mõtlema ja usun, et nii mõnigi suutis samastuda. See on elu! Põnevust jätkus lõpuni… pidevalt tuli vihjeid, mis pani mõtte jälle uues suunas rändama. Anda uus võimalus või mitte, uskuda või… Loe edasi »

9.7 Kasuema

Lisatud: 1 aasta tagasi / Etendus nähtud: 23. juuli, 2021
9/10 - Südamlik ja kaasahaarav!

Väga tore ja südamlik jätk “Kadrile”! Kaasahaarav, samas ajastutruu, sh hea mängukoht – aeg lendas. Laps muidugi kommenteeris, et imelikud laulud ja mis see internaat üldse on:) Häiris taustamüra, mis kostus tänavalt (keegi alustas kuskil lähedal raju rokk-kontserdiga) ja kohati streikisid mikrofonid, kuid see ei mõjutanud üldist emotsiooni. Tiba jäi… Loe edasi »

Lisatud: 1 aasta tagasi / Etendus nähtud: 20. juuli, 2021
7/10 - Unistama peab:)

Huvitav lähenemine, suunatud nooremale teatripublikule, kuid endalgi tore vaadata. Tuldud lapse tasandile, kasutades tähelepanu köitmiseks teemasid, mis ka tänapäeva lapsi kõnetavad. Viire Valdma vanaema rollis oli väga lahe – parasjagu üle võlli, tiba sõge ja ilmselgelt elas ise rolli sisse. Usun, et igas eas publik leidis sealt midagi enda jaoks!… Loe edasi »

Lisatud: 8 kuud tagasi / Etendus nähtud: 11. detsember, 2020
8/10 - Vahva vaatamine:)

Tegu on ühe igati lõbusa ja kaasahaarava etendusega, mida mõnus ja lihtne vaadata – äge šõu! Samuti leidub seal ka tõsisemaid ja mõtlemapanevamaid kohti. Laulud olid toredalt eestindatud ja kõlasid väga efektselt. Tanja käre hääl, temperament ja aktsent sobitusid kenasti peaossa ning ullikesed gängsterid panid samuti muigama. Näha oli, et… Loe edasi »

Lisatud: 7 kuud tagasi / Etendus nähtud: 13. märts, 2022
9/10 - Võimas lavakujundus ja südamlik noortekas!

Võib julgelt öelda, et kogu lava oli lavakujundust täis – maast laeni, äärest ääreni ja see oli omamoodi vaatamisväärsus, kui osavalt näitlejad sellele “seinal” oma etteastet tegid:) Liikumine kaljudel, lossimüüridel, kuristikuäärel ja stseenide vahetused olid sujuvad ja kõvasti andis juurde ka valguse mäng/ videoinstallatsioon, mis eristas ajajärkusid ning aastaaegu. Põnevalt… Loe edasi »

Lisatud: 1 kuu tagasi / Etendus nähtud: 19. juuni, 2022
7/10 - Tore kogupere etendus

Lammasmäe on väga äge koht sellise etenduse esitamiseks – hästi läbi mõeldud lavakujundus ja mõnus ürgne atmosfäär jõe kaldal, lossi taustal. Kohale kiirustasime ikka täpselt algusajaks… oleks enne etendust teadnud, et piisava ajavaruga kohale jõudmine on lausa kohustuslik, nautimaks sealset õhustikku, uudistada ringi territooriumil, süüa mõnus õhtusöök ja pista nina… Loe edasi »

Lisatud: 1 aasta tagasi / Etendus nähtud: 23. september, 2020
6/10 - Ikka ohkida

Väga elav ja energiline esitus! Tempo oli kõva ja jäin mingi hetk kella vaatama ning mõtlema, et millal näitlejal laval õhk otsa saab… Kahjuks ei jõudnud kõike seedidagi kui juba uus teema peale tuli. Siiski, vast igaüks leidis sealt midagi enda jaoks ja suutis samastuda. Erinevad karakterid, ilmekad žestid, hääletoonid… Loe edasi »

Lisatud: 28 päeva tagasi / Etendus nähtud: 6. oktoober, 2022
5/10 - Alati ei peagi olema liiga tõsine

Nonii…. selline tükk Estonia laval! Esimese vaatuse lõpuks olin tõesti päris nõutu, sest ei osanuv võtta seisukohta, kas tegemist on ikka minu maitsele tükiga. Estoniat külastades on kujunenud juba mingi eelarvamus:) Siiski… lava säras ja näitlejad särasid sõna otseses mõttes:) Kostüümidele hindeks 5+, tõesti lahe, et segatud oli nii tänapäeva… Loe edasi »

9.3 Mefisto

Lisatud: 11 päeva tagasi / Etendus nähtud: 21. veebruar, 2022
9/10 - Selle etenduse üle jäin veel pikalt mõtisklema...

Mefistot läksin vaatama just selle pärast, et sattusin vaimustusse väga positiivsetest arvustustest. Kuna ootused olid suured, siis esialgu oli pisut hämming, kuid mida aeg edasi, seda paremaks etendus läks ja tagasi vaadates võib öelda, et jäin väga rahule. Saab tõmmata parasjagu paralleele ka tänapäeva ühiskonnaga, poliitikaga kui ka selle hullusega,… Loe edasi »

Lisatud: 11 päeva tagasi / Etendus nähtud: 19. september, 2021
6/10 - Parasjagu pöörane

Idee on geniaalne – lühiooper ja ballett põhimõtteliselt ühes etenduses. Teostus siiski jätab pisut soovida või tuleks endale tuhka pähe raputada ja oleks pidanud enne etendust mõnevõrra eeltööd tegema. Etendus oli väga tempokas ja jäi parasjagu segaseks… või vastupidi, andis vaatajale võimaluse fantaseerida ja arendada neid liine edasi oma parima… Loe edasi »

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.