Minu arvustused

6 Arvustust
Enim hääli saanud enne
Uuemad enne Vanemad enne Hinnangu järgi kasvavalt Hinnangu järgi kahanevalt
Tekstisisesed arvamused
Vaata kõiki arvamusi
Lisatud: 4 kuud tagasi / Etendus nähtud: 25. september, 2022
10/10 - Koomiline ooper

Lõbus tükk ilusa muusikaga. Lugu on ettearvatav, aga see ei takista seda nautimast. Head lauljad, tubli dirigent.

Lisatud: 3 kuud tagasi / Etendus nähtud: 20. oktoober, 2022
7/10 - Komöödia või tragöödia?

Etendus, milles on küllalt kohti naermiseks, kuid selle taustal on vägagi kurb lugu, kui asjasse sügavamalt süveneda. Erinevad pildikesed loost, aga millest annab lõpuks kokku tervikpildi. Etendus nagu puzzle, kui esialgu tundub mõni osa arusaamatu, siis lõpuks saad aru, et iga tükk oli vajalik ning tervikpilti vajalik. Näitlejatöö oli hiilgav,… Loe edasi »

Lisatud: 3 kuud tagasi / Etendus nähtud: 7. märts, 2020
10/10 - Ebatavaline hotell

Lõbus tükk, piisavalt keerdkäike, et põnevust jätkuks. Kes on kes ja kas tõesti on käik need, kellena näivad? Kes on laip ja kes on mõrvar? Kes üritab mõrva ära hoida ja kes seda hoopis sooritada? Kui algul tundub asi väga lihtne, siis lõpuks tuleb välja, et asi ikka nii lihtne… Loe edasi »

Lisatud: 3 kuud tagasi / Etendus nähtud: 22. juuni, 2022
8/10 - Pimeduseriik või valguseriik

Saksa aegumatu ooper, kus kohtuvad kaks vastandlikku jõudu: ühel pool seisab paha ja õela Öökuninganna pimeduseriik, teisel pool hea ja targa Sarastro valguseriik. Peategelastel läheb aega, et taibata, kumb on kumb. Kumb on hea ja kumb halb pool selles mängus, kuhu ta on tõmmatud. Papageno on lisaks üks lõbus sell… Loe edasi »

8.7 Abort

Lisatud: 3 kuud tagasi / Etendus nähtud: 29. oktoober, 2022
9/10 - Naerda või nutta?

Esimene vaatus kindlasti muudkui naerad, kuigi ka selle taustal käib mõtlemapanev lugu inimestest, nende tunnetest, vajadustest, üksindusest, inimpelgusest ja veel paljust muust, mis ongi meie igapäevane elu. Need inimesed, kes seal raamatukogus käisid on tegelikult ka meie ümber, võib olla mitte nii karikatuursed, aga ikkagi on. Carmen Mikiveri võrratud pisirollid,… Loe edasi »

Lisatud: 2 kuud tagasi / Etendus nähtud: 5. november, 2022
8/10 - Baltisaksa mõisalugu

Läksin ilma lugemata sisututvustust, seega olin täiesti valge leht ja üritasin aru saada, millest nad seal tantsivad. Et kui saan asjast aru, siis on hea etendus, kui ei, siis kesisem. Sain aru. Ilusasti tantsisid. Ilus oli vaadata. Videokunst oli tagaseinal ka esindatud, mulle meeldis, andis palju juurde võrreldes tavalise lavaehitusega.… Loe edasi »

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.