Minu arvustused

3 Arvustust
Enim hääli saanud enne
Uuemad enne Vanemad enne Hinnangu järgi kasvavalt Hinnangu järgi kahanevalt
Tekstisisesed arvamused
Vaata kõiki arvamusi
Lisatud: 5 kuud tagasi
10/10 - Kihiline

Minu jaoks viimaste aastate parim etendus, mida olen näinud. Kaasahaarav, hoogne, tänapäeval juba suhteliselt tavapäraseks saanud suure ekraani põimimine etendusse, Esmapilgul tundus lihtne ja meelelahutuslik, aga siis avastasin ennast korduvalt mõtetelt- aga mida mina teeksin selles olukorras, kuidas mina käituksin, mis selline ja sellest lähtuvalt järgmine otsus kaasa toob jne…See… Loe edasi »

Lisatud: 5 kuud tagasi / Etendus nähtud: 28. juuli, 2022
Väga tõetruu

Väga südamlik ja tõetruu lavastus. Oli huumorit ja ka veidi kurbi hetki. Olin tahtnud juba ammu Toomast lives kuulama minna ja siinkohal meeldiski, et esituses polnud mitte ainult omaaegsed Toomase nooruspõlve laulud, vaid ta laulis ka midagi muud. Naljakad rollid kõrvalosatäitjatelt ja muidugi ka Saara Piusi kehastus. Nii täpselt tabatud,… Loe edasi »

Lisatud: 5 kuud tagasi
Humoorikas ja lihtne. Kohaliku elu maasool 🙂

Tegelikult päris tore lavastus. Kohalikele võrokestele kindlasti äratundmisrõõmu. Arvan, et sellised prototüübid olid tõepoolest Võru restoranides olemas. Ja mitte ainult Võrus, vaid analoogseid “kujusid” leidus tolleaegsetes nõukaaja meelelahutusasutustes küllaga. Ja 10 punkti härra Hernessile!

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.