Vali esietenduse aeg:

Kokku leitud: 5

Lohe linna all (2022)

Ukraina muinasjutud

Eesti dramaturgia, Kogu perele, Maailma dramaturgiaRakvere Teater | Esietendus: 10.12.2022 (Suur saal)

Seitsme maa ja metsa taga asub suursugune linn. Linn ja selle elanikud võiksid olla rõõmsad ja rahul, kui vaid asukaid ei painaks pahur lohe, kes nõuab andameid ja ohvreid. Kohalikud on mures – paljud neist ... loe edasi »

Maailma dramaturgia, TragikomöödiaVanemuine | Esietendus: 21.01.2023 (Sadamateater)

See on lugu kahest naisest, emast ja tütrest, kelle kooselu on lakkamatu lahing. Lihtsaimastki igapäevasest toimingust võib kasvada suur tüli, haiget tegemisest saab justkui sõltuvust tekitav adrenaliiniannus, mis aitab tunda, et oled veel elus. Kui ... loe edasi »

Draama, Klassika, Maailma dramaturgiaVanemuine | Esietendus: 4.02.2023 (Väikene maja)

Tšehhovi „Kirsiaiast” on saanud uuema eesti teatri klassikavaramu. Nüüdne Vanemuise lavastus on näidendi kümnes lavaversioon Eestis sellel sajandil, millele on eelnenud mitu kuulsat lavastust varasemast ajast. Mis saladus siis ikkagi peitub selles enam kui sada ... loe edasi »

Eesti dramaturgia, KomöödiaVanemuine | Esietendus: 1.04.2023 (Suur saal)

MATILDE: Aga kui „Pisuhänna“ kuulsus kord kahvatama lööb – kas võiksid Sandrit tulevikuski – nii kälimehe poolest – mõne uue romaaniga aidata? PIIBELEHT: Hää meelega, kui mul mõni töö sule all jälle nõnda kujuneb, et ... loe edasi »

Draama, Eesti dramaturgiaVanemuine | Esietendus: 15.04.2023 (Sadamateater)

Taevas seisab vastu turuhoone katust, linnaliinibussid ajavad oma persest paksu sinist suitsu välja, naised kannavad kodus kitleid ja õues pruune palituid. Mehed seisavad peale paraadi õllesabas, mis lookleb nagu igavik. Tänavad on nii tolmused, et ... loe edasi »

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.