Vali esietenduse aeg:

Grünbergi sinine (2021)

Komöödia kahes vaatuses

?/10
Ootame
Eesti dramaturgia, KomöödiaTeatribuss | Esietendus: 16.09.2021 (ERMi teatrisaal)

Kaks naist ja kaks meest – täitumata unistused ja pealetükkiv rutiin. Maarika tahab vabaneda liigsest kehakaalust ja leida töökoht, mida ei peaks häbenema. Liisu tahab, et teda tõsiselt võetaks. Tiit tahab, et teda imetleksid kogu ... loe edasi »

Eesti dramaturgia, Komöödia | 1h 20min (vaheaegadeta)Haltuurakunst | Esietendus: 15.09.2021 (Rävala 8 konverentsisaal)

Uskumatult andekas kobakäpp. Rahva poolt armastatud ja vihatud humorist. Joodikust triatleet. Seksikas pereisa. Tagasihoidlik dändi. Juba Sokrates ütles: Tunne iseennast. Ja Märt tundis, et aeg on käes... proovida üksi laval hakkama saada. Mis laval toimuma hakkab? ... loe edasi »

?/10
Ootame
Maailma dramaturgia | 2h (1 vaheaeg)Kuressaare Teater | Esietendus: 13.09.2021 (Kuressaare Teater)

GEORGE: Eks ju imelik, et me oleme koos. CARL: On jah. GEORGE: Kaks inimest, kes poleks kunagi minutitki veetnud teineteise seltskonnas, kui ei oleks mingi kolmanda jõu jumalikku sekkumist. CARL: Jah, aga pagana pihta, siin me oleme. Nii räägivad ... loe edasi »

U-TUBE (2021)

Noortelavastus “U-TUBE” ehk kuidas minust saaks youtuber?

?/10
Ootame
Eesti dramaturgia, Noortele | 1h 15min (vaheaegadeta)TEMUFI | Esietendus: 13.09.2021 (Viljandi Pärimusmuusika AIT)

Kelleks tahad sa saada, kui suureks kasvad? Küsis Friedebert Tuglas väikeselt Illimarilt. Youtuberiks! 21.sajandi kõige populaarsem tuleviku töökoht. Kes on siis youtuber? Unistuste amet, justkui režissöör, operaator, valgustaja ja osatäitja samal ajal. Kõike seda vastavalt ... loe edasi »

?/10
Ootame
Komöödia, Maailma dramaturgiaVana Baskini Teater | Esietendus: 13.09.2021 (Vene Kultuurikeskus)

Elusügisesse jõudnud mees armastab sageli istuda pargipingil, seltsiks raamatud ja lähedal tiigis prääksuvad pardid. Näib, et vanem härrasmees on oma eluga rahul. Ühel päeval aga saabub samale pingile naine, kes pole oma eluga sugugi rahul. ... loe edasi »

Poiss ja liblik (2021)

Anton Hansen Tammsaare miniatuuril ja Ardo Ran Varrese muusikal põhinev visuaalteatrilavastus väikelastele.

?/10
Ootame
Eesti dramaturgia, Lastele, Väikelastele | 25min (vaheaegadeta)Eesti Noorsooteater | Esietendus: 12.09.2021 (Väike saal)

Muusikaline rännak maailma südamesse, lähimale aasale tuttavas metsatukas. Kuhugi, kus on kogu maailm koos. Maailm, mille üle rõõmustada ja muretseda, mida hoida ja armastada.

?/10
Ootame
Eesti dramaturgia, Komöödia | 1h 20min (vaheaegadeta)Müüdud Naer | Esietendus: 11.09.2021 (Võru Kannel)

Lavastus põhineb trupi isiklikel vestlustel ning traditsioonilistel Vana-Võromaa naiste rituaalidel ja kommetel, mis puudutavad peamiselt hällilaule ja lugusid meeste koju ootamisest ning nendega seotud tunnetest. See on ebaviisakas ja humoorikas lugu Lõuna-Eesti naiste söögilaua juttudest, ... loe edasi »

Ma tahaksin olla kui lill… (2021)

Juhan Liivi imaginaarne rännak Jaapani zenbudistlikusse kloostrisse

?/10
Ootame
Eesti dramaturgianullteater | Esietendus: 10.09.2021 (Juhan Liivi Muuseum)

1913. aasta hilissügisel alustab Juhan või ka Joannes Liiv, eesti luule enfant terrible täiesti ootamatult oma järjekordset rännakut Tartust eikuhugi. Ta astub Tartu Valga rongi kus ta oma loomuse ja looduse üle mõtisklema jääb. Ta ... loe edasi »

Katk.Est.Used. (2021)

Helge draama

?/10
Ootame
Draama, Eesti dramaturgiaRakvere Teater | Esietendus: 9.09.2021 (Suur saal)

Ühes Eesti väikelinnas oli pidu. Katku ajal. Emadepäev. Nad nomineerisid ema kohaliku omavalitsuse aasta emaks. Nende ema on väga töökas. Perfektsionist. Ja on nemadki. Kaeti laud, nugade-kahvlite kõlin, taldriku-paari klirin, kartulisalati plekid laualinal, mineviku meenutused ja ... loe edasi »

?/10
Ootame
Maailma dramaturgiaEesti Draamateater | Esietendus: 4.09.2021 (Väike saal)

Iirlanna Cass tuleb tagasi koju, Iirimaale. Ta on viiskümmend aastat Ameerikas rasket tööd teinud ja mõndagi valusat läbi elanud. Cass loodab leida rahusadama oma kalli venna peres ja igatsetud kodumaal. Kuid seal pole miski nii, ... loe edasi »